Подарувати Максиму шанс на життя

Два роки у шлюбі і нарешті родина Лунгу чекає на появу первістка. Вагітність мами минає легко і без ускладнень... Та чергове УЗД  - і вирок лікарів: у дитини проблеми з кишечником. Народжувати у звичайному пологовому в Чернівецькій області Христині не можна, жінку направляють до ІПАГу. 

Мама готувалася до кесаревого розтину, адже знала про ваду дитини... На 38 тижні вагітності її хлопчик з'являється на світ з вагою 2940 г та зростом 46 см.

Після пологів його одразу ж відправили до реанімації. Наступного дня, після  обстеження та аналізів, Максиму зробили операцію - видалили проблемні ділянки кишківника та вивели стоми. Від народження дитя у стабільному важкому стані. Хлопчика підключають до апарату ШВЛ, харчується він через вену (парентерально).

Батьки завжди надіяться на Бога, на краще та на небайдужих лікарів-професіоналів. І чекали на другу операцію. Лікарі запевняли, що шанси вижити є, але про одужання говорити рано.

Для батьків Максим очікувана дитина, сенс їх життя, маленька татова копія.  На превеликий жаль, Максимко помер через 2 тижня після народження.

Забезпечити проведення операції дитині нам вдалося завдяки акції #charityhavearest, спільному проекту «Твоя опора» та Have A Rest.