Давидик проти діафрагмальної грижі

Батьки Давида дуже чекали на появу дитини, на бажаного синочка... Мама носила хлопчика легко і без ускладнень. 

На 36 тижні вагітності мама приїхала на обстеження до ІПАГу, там вона залишалася аж до пологів. На 38 тижні вагітності жінці роблять кесарів розтин. Хлопчик з'явився на світ вагою 3250 г та зростом 49 см. Дитину одразу ж забрали до дитячої реанімації, а вже згодом, після всіх необхідних обстежень і аналізів маленькому Давиду зробили операцію.

При такому відхиленні в розвитку як діафрагмальна грижа (кила) ще у внутрішньоутробному стані, утворюється порушення в стінці діафрагми. Таким чином, через цей дефект внутрішні органи, розташовані в черевній порожнині, просуваються до грудної клітини, і в результаті утворюється грижа.

Діафрагмальна грижа у новонароджених вважається рідкісним явищем, але від цього вона не стає менш небезпечною. Якщо не вжити вчасно заходів, хвороба порушить функціонування органів дихання і призведе до смерті дитини. Таке захворювання зустрічається у одного з 5000 новонароджених немовлят. Щоб подібне не сталося, діафрагмальну грижу у новонароджених оперують.

Після операції хлопчика відвозять назад до реанімації та підключають до апарату ШВЛ, адже він зовсім не міг дихати самостійно. Давид знаходився на парентеральному харчуванні.

Прогнозів лікарі не давали, так як стан дитини був стабільно-важкий. По переду чекала тяжка реабілітація.

Для мами її синок найпрекрасніший дарунок Божий. Для батьків Давид - це сенс життя. Мама лагідно називає його Давідка і каже, що в нього гарна посмішка і оченята наче намистинки. Єдина мрія батьків - щоб синочок видужав і ріс їм на радість.

На превеликий жаль, Давид помер через 2 тижні після народження, так і не почав самостійно дихати. Забезпечити проведення операції хлопчику вдалося  завдяки спільний з брендом Have a Rest акції #charityhavearest.