Великий бізнес творить маленькі дива для наших підопічних

Ми раді, що з року в рік свідомих і соціально відповідальних компаній стає все більше. І вже вкотре ми тішимося результатами співпраці з Креді Агріколь Банком.    

Цього разу 7 дитячих будинків із семи регіонів України отримали важливу допомогу. Часто в інтернатних закладах є потреба у звичайних побутових речах чи техніці.

Так, завдяки Креді Агріколь Банку в Олешківському дитячому будинку-інтернаті з’явився телевізор, два електрочайники та стаціонарний блендер. Діти 4-го профілю (з глибокою розумовою відсталістю та/або психічними розладами, які мають складні фізичні вади, не можуть самостійно пересуватися та самообслуговуватися) не навчаються у школі, тому здебільшого проводять час у групі. Такі дітки люблять пити чай з пирогами, разом дивляться мультики та інші розвиваючі програми. Також багато діток з закладу не можуть самостійно вживати їжу, їм необхідно перебивати продукти харчування на блендері 5 разів на день. Саме з цією метою банк придбав стаціонарний блендер.

Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» належить до закладів охорони здоров’я та є спеціалізованим будинком дитини психоневрологічного профілю, призначеного для медико-соціальної реабілітації дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, дітей із кризових сімей соціального ризику та дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Цей заклад отримав необхідний кондиціонер, що буде зігрівати або давати бажану прохолоду в приміщеннях, де проживають дітки.

 У Городянській спеціалізованій школі-інтернаті навчається 220 вихованців (85 - це учні з особливими освітніми потребами, 32 дитини мають статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування). Цьому закладу передали проектор із кріпленням. Тепер пізнавальні фільми та мультики діти дивитимуться на великому екрані.

Оршівський дитячий будинок санаторного типу Чернівецької області отримав ще один газовий котел. В минулому році для цього закладу ми купували котел, але із сильними морозами він не справляється. Однак уже в цьому році завдяки новому, потужнішому котлу дітки не відчуватимуть холоду навіть при дуже низькій температурі.

Новосанжарський дитячий будинок-інтернат забезпечує проживання, навчання, виховання, медичну та соціальну реабілітацію дітям з фізичними та розумовими вадами. Вихованці в цьому закладі потребують постійного догляду, побутового і медичного обслуговування. Для отримання та покращення навичок самообслуговування, користування побутовою технікою, приготування їжі, прасування та прання було створено спеціальну кімнату, де вихованці закладу зможуть навчитися бути незалежними в побуті. Для цієї кімнати придбали холодильник, пральну машину, мікрохвильову піч, акустичну систему та мікрофони, мікшер, електрочайник та праску, а також стерилізатор медичних інструментів.

У Навчально-реабілітаційному центрі Вінницької обласної ради для дітей-аутистів та дітей з порушенням мовлення мешкає 103 вихованця. Заклад отримав проектор та екран. Це допоможе вихованцям краще розвивати навчальні навички за допомогою перегляду спеціальних відеоматеріалів.

 А в Луганському обласному будинку дитини тепер є пральна машина, конвектори, електрочайники та стерилізатор пляшечок для малюків. В цьому дитячому будинку перебувають діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, з вадами фізичного та розумового розвитку, органічним ураженням нервової системи та порушенням психіки, тубінфіковані, хворі з малими згасаючими формами туберкульозу, ВІЛ-інфіковані. Будинок був створений у 2002 році у Луганську. З 2014 року заклад перемістили на підконтрольну українській владі територію, у Сєвєродонецьк (Луганська область).

«Поліс добра» - благодійна ініціатива, яка проходила у банку протягом липня-серпня. За рахунок оформлених клієнтами страхових полісів банк у вересні переказав 300 000 грн на придбання медичного обладнання для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії (Київ), а саме: 5 датчиків та 85 одноразових кулонів для виміру тиску. Це обладнання необхідне для якісного лікування маленьких пацієнтів установи. Креді Агріколь підтримує українську медицину, сприяє її розвитку та вдосконаленню. Проект реалізований за підтримки нашого фонду.

Співробітники банку зібрали необхідну суму та закупити 15 флаконів Кустодіолу для дитячого відділення Інституту ім. М. М. Амосова. Це препарат, без якого операції на маленькому сердечку просто неможливі. На період проведення операції Кустодіол «консервує» серце.

Ми дякуємо кожному співробітнику та клієнту Креді Агріколь Банку за підтримку та вияв доброти і людяності. Разом із вами ми змогли зробити справді корисні речі для наших підопічних. І завдяки цьому вони відчули нашу турботу!

 
Сподіваємося, приклад Креді Агріколь Банку надихне чимало компаній творити добро, ставати помічниками діткам, які цього так потребують!