Дві тисячі малюків отримали свою мрію на Новий рік

 

Акція “2000 подарунків до Нового року з Машею Єфросиніною” завершилась, і ми раді разом з вами ощасливити стільки дітлахів з дитячих будинків

Подарунки для дітей з дитбудинків ми збираємо вже вчетверте і цьогоріч ви чекали на акцію ще з вересня. Кожен з вас, учасників, готував подарунки, обирав їх з душею і від щирого серця надсилав малюкові, вкладаючи у цей подарунок любов і турботу. Ми знаємо, яка велике щастя – творити добро і бути корисним. З року в рік вас, наших чарівників, Святих Миколаїв, Таємних Сант і по-справжньому добрих людей стає все більше. І найприємніше – ваших подарунків чекають наші підопічні, дітки, які зростають без батьківської любові і піклування. Для них ваш подарунок – справжнє новорічне диво!

Ми вдячні компанії Нова Пошта, яка вкотре бере на себе складну і кропітку частину роботи – доставку подарунків. Ми вдячні компанії Cosmonova, завдяки якій обрати дитину і здійснити її мрію – проста і доступна кожному справа.

Дякуємо pampik.com за 56 усмішок на обличчях діток, які отримали від вас подарунки. Дякуємо Яні Станішевській та Наташі Наффі, які зробили щасливими 50 дівчат і 2 хлопця з інтернату, подарувавши омріяну косметику.

Ми надзвичайно раді показати вам короткий фотозвіт отримання достааки подарунків! Діти щасливі, а разом з ними і ми! Адже це так неймовірно - здійснювати дитячі мрії!

Дякуємо кожному з вас за велике серце і бажання здійснити мрію дитини!