Public Talk із Надею Дорофеєвою: Про життя на швидкості, дітей та благодійність

9 грудня відбувся великий Public Talk із Машею Єфросиніною та Надею Дорофєєвою у рамках благодійного проекту Charity Weekend. Усі зібрані кошти (а це, на секундочку, 436 186 гривень!) перераховані у фонд «Твоя опора» на придбання інноваційного рентген-апарату для Інституту педіатрії, акушерства та гінекології.

Для тих, хто жодного разу не відвідував подібні заходи: це формат великого інтерв'ю, коли ведуча ставить запитання на різні теми запрошеному гостю. А в кінці усі присутні глядачі мають можливість теж спробувати себе в ролі інтерв'юера знаменитості.

Найменший учасник Public Talk
Цієї неділі у великому залі було тісно. На зустріч із Машею і Надею прийшло майже 500 людей. Переважно це жінки, багато хто – з дітьми. Усі вони, затамувавши подих, чекали появи ведучої і гості на сцені.

Малюків було несподівано багато. Та усіх розчулив 4-денний Андрійко, який тихенько сопів практично весь час на грудях у мами – ведучої Валентини Хомайко. До слова, Валентина активно підтримує Charity Weekend вже не один рік і практично завжди приходить на заходи зі своєю великою родиною.

Про Дантеса, зйомки з MONATIKом та дітей
Щойно Маша і Надя зайняли свої місця, зал завмер. Дізнатися секрети Наді Дорофеєвої мріє багато хто, але стати свідком тригодинного інтерв'ю в режимі live вдається далеко не кожному!

Слід сказати, запитання, що їх Єфросиніна підготувала для Наді, стосувалися усіх тем: і концертної діяльності, і становлення групи «Время и Стекло», і особистого життя. Дорофєєва розповіла про темні часи для їхньої групи, про своє дитинство, про спільну роботу з MONATIK і про те, чому пишається своєю аудиторією. Звісно ж, поговорили і про Надіїну сім'ю – маму і кращу подружку в одній особі, і про Дантеса, який, як виявилося, готує коханій дружині м'ясо в рукаві і ображається, коли вона не бере слухавку. 

Приємно, що останнім часом все більше благодійних проектів підтримують українські бренди. Наприклад, генеральним спонсором «Charity Weekend. Public Talk» став бренд жіночого одягу VOVK. Засновники з радістю відгукнулися на пропозицію про співпрацю:

- Проект Маші Єфросиніної «Charity Weekend» - приголомшливий! Він дуже потрібен в першу чергу нам, дівчатам. Так як VOVK - жіночий бренд, це наша аудиторія, ми раді бути присутніми тут, і сам захід - «Charity Weekend. Public Talk»- нам дуже подобається, - розповідає PR-менеджер бренду Анна Кащук. - В цілому бренд VOVK не в перший раз бере участь в благодійних проектах. Ми вже допомагали і плануємо продовжувати допомагати діткам. Це почесно для нас. Все-таки ми український бренд, і Made in Ukraine повинні знати у всьому світі! Хто, якщо не ми, тоді повинен допомагати. Коли нам запропонували стати генеральними партнерами «Charity Weekend. Public Talk», ми відразу погодилися, і сподіваємося на подальшу співпрацю.


Дві години промайнули непомітно. Після чого на Дорофеєву посипалися запитання від глядачів. Слід зазначити, що виконавиця жодного разу не спробувала уникнути відповіді. Навіть розповіла, коли вони з Дантесом планують дітей! Коли запитання лунають від найменших фанатів Наді, відмовити у щирій відповіді просто неможливо.

«Кожна людина, у якої є популярність, має направляти її на благі справи»
Попри те, що за три години Public Talk виконавиця розповіла про себе безліч цікавих історій, все одно, як зізнається сама Дорофеєва, багато що не встигла:
– Мені здається, що я не розповіла ще тонну інформації, і інтерв'ю пролетіло неймовірно швидко. Мені так хотілося ще багато чим поділитися! – сміється Надя. – Я отримала шалене задоволення, і, сподіваюся, люди, які сьогодні прийшли, теж. Чудова неділя вийшла!

А як ви взагалі ставитеся до подібних благодійних проектів?
Мені здається, що кожна людина, у якої є популярність, має періодично спрямовувати її на благі справи. Мені сьогодні сказали, що за благодійними фондами Україна мало не на першому місці. Та це не так добре, як здається! Я впевнена, що там половина шахрайських організацій, і це сумно. Якщо ти якось наближений до лідерів благодійних фондів, то приблизно розумієш, що правда, а що ні. До Маші (Єфросиніної, – прим. ред.) є довіра. Саме тому так багато людей приходять на Charity Weekend. Адже все тут робиться по-справжньому. І ми бачимо результат. Точно так само і «Чашка кави» – проект, що ми підтримуємо з Дімою (Комаровим – прим. ред.) та ще кількома
людьми, які допомагають нам. Ми збираємо велику кількість грошей разом із нашими дописувачами, і нам вдається рятувати життя.
 

«Надя – дуже відверта людина. Це одна з її візитівок»
Дуже задоволена тим, як пройшов Public Talk, і сама Маша Єфросиніна. По-перше, команді Charity Weekend вдалося зібрати 436 186 гривень, що будуть внесені у загальний збір фонду «Твоя опора» на придбання рентген-апарату для ІПАГ. А по-друге, як зізнається сама Маша, їй давно дуже хотілося ось так душевно поспілкуватися із Дорофеєвою:
– Протягом всього останнього року в мене було величезне бажання поговорити з Надею. Я давно спостерігаю за нею і сприймаю її не просто як артистку, яка зараз сяє на музичному Олімпі. Вона дуже цікава людина, яка привернула мою увагу ще у 2016 році, коли стала героїнею «Відверто».

Тоді вся наша команда була приємно здивована, наскільки багатогранна особистість молода співачка Надя Дорофєєва, учасниця проекту «Время и Стекло». Протягом двох років ми всі – свідки того, як стрімко набирає обертів її кар'єра. Як багато вона всього робить у своєму житті: і у соціальному, і у творчому. Мені як журналісту було дуже цікаво про це поговорити. І те, що Надя знайшла можливість взяти участь у Public Talk, стало колосальною радістю як для мене, так і для нашої аудиторії. І повний зал це підтверджує!

Чи виправдалися ваші очікування від розмови з Надею? Дізналися для себе щось нове?
– Очікування, звісно, виправдалися, адже Надя дуже відверта людина. Це одна з її візитівок. Однак для мене були й відкриття. Перше – це її підприємницький хист. Я й не знала, що вона так активно цим займається, більше того, розбирається, розвивається, читає спеціальну літературу. Її плани і завдання стали для мене теж справжнім одкровенням. Друге – це те, наскільки вона чітко, сформульовано і впевнено відповідала на будь-які провокаційні запитання особистого характеру. Надя – артист, у якого складно вибити опору з-під ніг якимись провокаціями. Це свідчить про її професіоналізм і, безумовно, внутрішнє, духовне та інтелектуальне зростання.

«Хто, якщо не ми»
А ми сподіваємося, що ще більше зірок і ще більше українських брендів надалі підтримуватимуть подібні благодійні ініціативи. Адже зараз, як сказала сама Єфросініна, знайти артистів для майбутнього «Charity Weekend. Здоровий день» дуже складно.

Звісно, хотілося б, щоб люди самі шикувалися в чергу і пропонували підтримати проект. Давайте будемо трішки добрішими, адже допомагати може кожен. Іноді для цього достатньо просто опинитися у потрібний час у потрібному місці!

Завдяки гостям і генеральному партнеру VOVK чергової зустрічі «Charity Weekend. Public Talk» організатори зібрали 436 186 тисяч гривень. Всі гроші підуть до благодійного фонду «Твоя опора», на придбання цифрового мобільного рентген апарату для дитячої реанімації Інституту педіатрії, акушерства і гінекології.

 

Ми дуже вдячні нашим партнерам, які підтримали наш Charity Weekend:

Генеральний партнер VOVK

Офіційний партнер Watsons

Mercure Kyiv Congress Hotel

IdealSecrets

tochka.net

HAVE A REST

ARTBOOKS

bezCAXAPA

MARSALA

PACK&GO

ROTSED SUDIO

Наталя Іщенко

Юлія Сідорова