Назарчик в реанімації, потрібна допомога

Йому лише три тижні, а все крихітне тільце уже в шрамах і синцях від численних крапельниць. Назарчик Калмиков народився з низкою вад – кишківника, нирок, серця.

Просто зараз в реанімації ІПАГу цей хлопчик хапається за життя і йому потрібна наша допомога. Позаду вже дві операції, він самостійно навіть не дихає, стан стабільно-тяжкий.


Ваду розвитку Назарчику діагностують, ще коли він перебуває у маминому животикові. Просвіт у кишківникові просто заріс і той став цілком непрохідним. Така аномалія трапляється у одного із півтори тисячі немовлят і Назарчик стає тим одним на півтори тисячі унікальним дитям. Та якщо донедавна цю патологію лікарі усунути не могли і такі малюки помирали, нині, на щастя, в ІПАГові їх навчилися повертати до життя.

Стрімкі пологи, одразу із родзали Назварчика везуть на обстеження, а потім – на операцію. Протягом кількох годин хірурги і неонатологи виправляють помилку природи, здається, усе позаду, та розвивається ускладнення… за тиждень операцію доводиться повтори. У той же час у крихітки виявляють ще й ваду серця, а заразом – симптоми хвороби Дауна. І кожен прожитий день відтоді – маленька виграна битва.

Нині Назарчик під’єднаний до апарата штучної вентиляції легень, дитя дихає лише завдяки йому, він на перентеральному харчуванні, літрами йому вливають дорогезні ліки і вбивчі антибіотики, без яких долати інфекції маленький організм не здатен.

Назарчик – п’ята дитина у родині Калмикових, мама в декреті, тато працює монтувальником, заробіток – кілька тисяч гривень на місяць. І це в той час як один лише місяць боротьби за життя синочка в реанімації ІПАГу вартує 60 тисяч гривень, для простої родини – захмарна сума. Та світ не без добрих людей і донині Назарчик забезпечений усім необхідним лише завдяки #charityhavearest -спільному проекту фонду «Твоя опора» та  Have A Rest .

Родина Калмикових сердечно дякує своїм помічникам за кожну пляшечку ліків для синочка. Нині головне для нього – навчитися дихати і їсти. І лише потім, окріпнувши, піде мова про операцію на серденьку. Робити її треба обов’язково, адже кров тільцем циркулює неправильно. А орієнтовна вартість витратних матеріалів для такої операції – 40 тисяч гривень. Це знову гроші, яких ніде взяти.

Тож кожен Ваш клік , або СМС зі слово «ЖИВИ» на номер 88000, наблизить Назарчика до перемоги над вадами і довгого щасливого життя.
Творімо добро разом!