Рятівники для маленького Іллі

До його маленького носика приєднана трубочка із подачею кисню, а біля ліжечка так багато крапельниць і приладів для підтримки життєдіяльності, що серце стискається від невимовного болю. Ілля Захаров народився трішки більше місяця тому зі страшною вадою, що вражає одного із 5 тисяч немовлят – діафрагмальною грижею – і просто зараз в реанімації ІПАГу хапається за життя..

Ще у маминому животикові, а це була перша вагітність жінки, яка минала максимально легко, у діафрагмі дитинки утворилася дірочка. Саме через той отвір внутрішні органи Іллі із черевної порожнини і потрапили в область грудної клітини, утворивши грижу. Це дуже небезпечно, адже грижа одразу почала тиснути на легені, заважаючи їм розвиватися.


«Дитину врятує лише операція», - сказали майбутній мамі Ірі лікарі в ІПАГові. Туди вона потрапила на 22-му тижні вагітності із підозрою на внутрішньоутробну ваду. У таких випадках народжувати самостійно не можна, лише кесарів розтин.

Ілля з’являється на світ на 40 тижні, без жодних ускладнень. Одразу з операційної його везуть до реанімації, він самостійно не дихає – легені не розвинені, а за два дні – на складну операцію. Протягом кількох годин хірурги розміщували крихітні органи хлопчика по своїх місцях, а отвір зашивали м’язовою тканиною. Кропітка і дуже ризикована операція, яка, на щастя, минає успішно.


За десять днів по операції Ілля зробить свій перший самостійних подих і радості батьків не буде меж, він щодня ставатиме більш самостійним і лікарі пообіцяють, що якщо так триватиме і надалі, то відмінять навіть харчування через зонд, аби мама могла годувати синочка грудьми.

Усе це стало можливим не лише завдяки професійності лікарів, а й допомозі нашого спільного проекту #charityhavearest -  фонду «Твоя опора» та Have A Rest, завдяки якому і Іллю забезпечили усіма необхідними ліками і витратними матеріалами для операції. Адже дитя з незаможної родини- мама в декреті, тато безробітній, а орієнтовно місяць перебування немовляти в реанімації вартує 60 тисяч гривень.

Тож ми дякуємо Have A Rest за допомогу в порятунку маленького хлопчика, з яким життя родини Захарових набуло нового сенсу. Спасибі за Ваші добрі серця

Ми ж вкотре хочемо нагадати, що щодня на цей світ з’являються кілька діточок із вадами, який дуже потрібна наша з Вами допомога. Ми їм потрібні.
Тож, тисніть , або надсилайте СМС зі слово «ЖИВИ» на номер 88000.

Давайте разом подаруємо крихіткам шанс.