Маша Ефросиніна заради дітей стала взуттєвим майстром

Ідеолог благодійного проекту "Charity Weekend" і опікун фонду "Твоя опора" Маша Єфросиніна разом з українським брендом взуття MARSALA випустила приголомшливу модель жіночих туфель - зручні "човники".

 

Це вже третя благодійна колаборація Маші Єфросиніної з українськими брендами. У 2016 році Маша спільно із стилістом і творцем бренду Cover №1 Тетяною Немченко зробили серію жіночих беретів, а в 2017 році вийшла колекція прикрас на шию "Charity Chain" спільно з ювелірним брендом Guzema Fine Jewelry.

- Разом з Машею Маслій, творцем бренду MARSALA, ми розробили унікальну модель туфель. А унікальність її полягає в тому, що це неймовірної зручності "човник", виконаний у 5 моїх найулюбленіших кольорах: чорному, червоному, смарагдовому, фіолетовому і кольору  лаванди. Ексклюзивність полягає в тому, що до неї йдуть два змінні ремінці. Один ремінець на ніжку в кольорі самої туфлі, а другий - з камінців.

 

 

Ці обидва ремінці можна зняти і у вас вийде просто красивий човник. Купуючи одну пару, ви отримуєте три в одному. У цьому і є задумка, - ділиться Маша Ефросиніна.

Засновниця українського взуттєвого бренду зізнається, що увесь процес від задумки до реалізації зайняв приблизно півроку.

- Часто італійське взуття, незважаючи на усю свою привабливість, буває незручним для наших жінок. Справа в тому, що у слов'янок стопа трохи відрізняється від стопи європейок. І ми враховували цю особливість при розробці нової моделі човників, -розповідає Марія Маслій.

 

 

- Я довго і пильно стежила за тим, щоб човник був зручним. Я, як ніхто інший, багато знаю про зручність взуття. Я людина, яка постійно веде концерти і великі заходи, іноді доводиться стояти на підборах по п'ять чи по шість годин. І у цей момент єдине, про що ти молишся, щоб у тебе були зручні туфлі, - сміється Єфросиніна.

- Наш бренд створює взуття для жінок, які ставляться до себе з любов'ю і повагою. Наша філософія повністю співпадає з месиджем, який несе Маша Єфросиніна. Такі важливі співпадіння і є для мене стартовою точкою у будь-якій співпраці.

 

 

Зараз суспільство стає більш свідомим, люди часто зупиняють свій вибір на брендах, які розділяють їх соціальну відповідальність. Тому для нас така співпраця з Машею - це дуже важливий крок. Для мене і мого бренду  поовнювати портфоліо добрих справ, набагато важливіше, ніж просто заробляти гроші, - ділиться творець бренду MARSALA. За словами Маші Єфросиніної, такі модні соціальні колаборації несуть багато важливих підтекстів.

 

- По-перше, це гарна можливість зібрати кошти для того, щоб фонд «Твоя опора» міг продовжувати рятувати життя дітей. Всі гроші від продажу жіночих туфельок «Masha Efrosinina for Marsala» будуть спрямовані на благі справи. По-друге, такі проекти дуже важливі з точки зору виховання у наших жінок доброго смаку. В даному випадку ми показуємо, як раціонально підходити до покупки туфель. Для мене такі багатофункціональні проекти вкрай необхідні, щоб жінки розуміли - навіть витрачаючи на себе гроші, можна залишатися дуже практичною та раціональною. Я завжди намагаюся у всіх своїх проектах на цьому наголошувати. Посудіть самі, яке це чудове присмаку від усвідомлення того, що туфельки, які приносять тобі щастя, подарували ще й життя малюкові.

 

 

За задумом двох прекрасних Марій, купуючи пару туфель «Masha Efrosinina for Marsala» їх власниці отримують відразу кілька варіантів взуття: на кожен день, вечірній варіант, та й взагалі на всі випадки життя. І, як зізнається Маша Єфросиніна, нова модель настільки зручна, що в ній можна впевнено розсікати навіть на велосипеді.

 

Придбати свою пару можна на сайті http://marsala.com.ua/

Прочитати історії діток, яких вже врятував проект #mashaefrosininaformarsala можна нижче.

1.Богдан Шкаранда - звіт

2.Соломія Лученко - звіт

3.Ніка Федюк - звіт

4.Софія Щербенко - звіт

5.Єгор Ващенко - звіт

6.Софія Литвин - звіт

7.Вікторія Гаврилюк - звіт

8.Ліза Петреєва - звіт

9.Евеліна Кобеля - звіт

10.Артем Овальченко - звіт

11.Вероніка Джурамкулова - звіт

12.Аріана Сухорукова - звіт

13.Лев Дячишин - звіт

14.Андрій Полюхович - звіт

15.Дарина Ляпчук - звіт

16.Марія Баранович - звіт