«Charity Weekend. День щастя» – день, який ПОДАРУВАВ життя

Складна вада чи передчасні пологи – їм на початку життя просто не пощастило і тепер за нього доводиться відчайдушно боротися. Таких критичних немовлят у реанімаціях Інституту педіатрії, акушерства і гінекології щороку опиняється майже тисяча. Жорстоко, але виживе дитинка чи ні часто залежить від банального – пляшечки дороговартісних ліків, купити якої не в змозі ані держава, ані батьки. Дно відчаю навіть для лікарів.

Та завдяки «Charity Weekend. День Щастя», що відбувся 22 квітня, хоч на якийсь час від нього вдасться відштовхнутися, адже заклад отримав препаратів і витратних матеріалів аж на 461 300 гривень, що їх зібрали під час благодійного заходу.

Перелік придбаного чималий, але за кожною назвою стоїть чиєсь врятоване життя. Отож, почнімо: Ванкоміцин - 20 упаковок, Далацин – 30, Коломіцин – 3, Сульперазон - 45 флаконів та Фортум 60 флаконів – все це антибіотики широкого спектру дії, що постійно використовуються у відділеннях інтенсивної терапії для лікування важких інфекційних захворювань малечі.

Також куплено 10 упаковок Гептралу – препарату для лікування печінкової недостатності у діток, які перебувають на лікуванні в центрі дитячої гематології, також він незамінний при поліорганній недостатності у новонароджених.

Доставили крихіткам і 6 упаковок Канавіту – це вітамін К, що застосовується немовляткам для профілактики геморагічної хвороби, а для підтримки серцево-судинної системи у критичний ситуаціях тепер є 15 упаковок Добутаміну. Профілактику тромбозів у післяопераційні періоди дозволять зробити 4 пляшечки Клексану, а 10 упаковок Квамателу, 20 Октри та 5 Нексіуму стануть чудовою профілактикою шлункових виразок і кровотеч у діток на штучній вентиляції легень. 10 упаковок Пейони дозволять збудити дихальні центри у немовлят і змусять крихіток самостійно дихати.

Часто малюки у реанімаціях не здатні харчуватися самостійно, їм треба спеціальна їжа та ще парентерально. Саме для них ми придбали 18 пляшечок Ліпофундіну. Препарат Пабал незамінний для профілактики кровотеч під час пологів і його ми надали у кількості 7 упаковок, 6 упаковок Рекормону допоможуть передчасно народженим діткам уникнути анемій, а 10-ть Суферу, якщо такі виникнуть, їх вилікують. Також крихітки отримали від нас 2 упаковки препарату Ізокет, що його використовують для лікування серцевої недостатності у дітей в термінальному стані. Для операцій же ми поставили аж 1236 штуки шовного матеріалу різних розмірів, яких часто критично бракує в операційних.

Це все стало реальністю саме завдяки «Charity Weekend. День Щастя» – новому унікальному форматі в серії благодійних заходів «Charity Weekend з Машею Єфросиніною». Адже, провівши день з користю, слухаючи улюблених мотиваційних спікерів і розбираючи щастя на атоми, 350 присутніх жінок ще й зробили надзвичайно добру справу – долучились до порятунку дитячих життів. Ми надзвичайно горді за цю справу і вже не можемо дочекатися наступної зустрічі.

Тож, якщо не вдалося потрапити на «Charity Weekend. День щастя», не засмучуйтеся! Уже 25 серпня у вас буде нагода це виправити. Приходьте на грандіозний благодійний фестиваль «Charity Weekend. Здоровий День». Проведіть час із користю!