«Новий канал» рятує життя

Брати на руки, щойно заплаче, ніжно притискати до грудей і, наспівуючи колискову, заколихувати… Так материнство уявляє кожна жінка, доки виношує під серцем своє маля. І кожна з нас навіть у найстрашніших думках боїться припустити, що буде інакше.

Одначе статистика вражає: кожна 11-та дитинка в Україні народжується із патологією і її буквально доводиться видирати із рук смерті. Таких немовлят мами не носять на руках, вони, обвиті трубками крапельниць, лежать в реанімації і засинають там під «пікання» приборів, завдяки яким живуть.

Найпроблемніші малюки народжуються саме в Інституті педіатрії, акушерства і гінекології. І хоча тамтешня реанімація розрахована на 9 маленьких пацієнтів, вона завжди переповнена. Там працюють справжні чарівники-неонатолги. 369  – саме стільки життів їм торік вдалося врятувати і зробили вони це не «завдяки», а радше «всупереч».

Відсутність навіть елементарного антибіотика в одну мить може звести нанівець усі знання і вміння лікарів, а в цьому надважливому закладі їх катастрофічно бракує. І страшно подумати, яка доля могла би чекати крихіток, якби не «Новий канал» - наш постійний донор і тепер уже рятівник маленьких пацієнтів ІПАГу.

4 упаковки «Туропласту», матеріалу, що закриває отвори кишківника і запобігає дитячій смерті, а ще 5 упаковок «Октагаму» та 19 флаконів «Біовену», імуностимулятора, який застосовують, коли організм діток уже не здатен протистояти інфекціям. Ці медикаменти і вироби медичного призначення загальною вартістю 150 тисяч гривень завдяки «Новому каналу» уже на озброєнні лікарів.

Від імені усіх діток, серця яких продовжать битися завдяки лікам, хочемо подякувати нашому помічникові за цю щедру пожертву. І нехай ніколи не бідніє рука того, хто допомагає.

Якщо Ви теж бажаєте підтримати маленьких «нетерплячок», тисніть «Допомогти». Разом ми зможемо врятувати ще більше життів.