Звіт за жовтень 2017 року

Як же радісно нам звітувати про такі плідні місяці як жовтень. Уявіть лишень, за цей місяць на потреби наших підопічних з Вашою допомогою нам вдалося спрямувати далеко за МІЛЬЙОН гривень, а точніше – 1 млн 365 тисяч гривень. Усі до копієчки, вони тепер полегшують і рятують життя маленьким українцям.

Найліпша новина місяця: разом з нашою неймовірною Машею Єфросиніною ми передали дитячій реанімації Інституту ім. Н.М. Амосова прилади необхідні для порятунку маленьких життів вартістю у 1 029 361 грн!!!  

Пульсоксиметр – вимірює пульс і рівень насичення киснем крові;

Транспортний монітор з дихальним апаратом  – дозволяє контролювати стан серця і легень, а за потреби ще й підключати штучну вентиляцію;

4 двошприцеві інфузійні насоси –  щохвилинно до міліграма розраховують дозу ліків, які потрапляють в крихітний організм.

Придбання цього дороговартісного обладнання стало можливим завдяки нашому благодійному «Charity Weekend. Здоровий День». Життєвонеобхідні апарати уже на озброєнні реаніматологів і вони зможуть застосовувати їх як під час виїздів, так і стаціонарно – в реанімаціях.

І на цьому подарунки для Інституту ім. Н.М. Амосова не закінчилися. 321 852 гривень – саме на таку суму нам вдалося закупити для їхніх маленьких пацієнтів медикаментів та виробів медичного призначення. Серед них зокрема «Кустодіол». Цей дороговартісний препарат  на час операції дозволяє зупинити  хворе серденько дитинки. Він захищає його від незворотних змін, аби після операції орган битися далі. На жаль, таку важливу медичну установу держава фінансує лише на 12% від необхідної суми і цих ліків катастрофічно бракує. Тому одна пляшка – буквально ціною в дитяче життя

Ліки, інгалятори, підгузки, шампуні і серветки – все це одержали вихованці Макарівського реабілітаційного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії». На їхні потреби у жовтні ми спрямували більш як 20 тисяч гривень.

 

Також одразу трьом нашим підопічним у жовтні вдалося пройти обстеження у МЦ «Добробут» на суму 13 тисяч 653 грн.

Зокрема Саша Клітній отримав консультацію невролога. Хлопчик страждає на аномалію розвитку головного мозку з низкою супутніх ускладнь.  У той час як однолітки вже роблять перші кроки, Саша не здатен тримати навіть голівки. Він не може ковтати і жувати, лише лежить і терпить страшні судоми, які по кілька разів на день зводять маленьке тільце. Та нині, з нашою допомогою, він отримує препарати і судоми по-трохи відступають.   

Наша чотирирічна Зарінка Корпан також пройшла чергове обстеження. Дівчинка бореться із гідроцефалією і без нашої підтримки протистояти недузі вона б не змогла.

Також допомогу отримав Андрійко Єзерський. 12-річний хлопчик страждає від ДЦП, недуга тримає в болючій напрузі всі м’язи тіла – це наче всім нам знайома кріпатура після тренування, просто у Андрійка вона ніколи не минає. Ще один наслідок паралічу - відставання у розвиткові. Здавалось би елементарні для здорової дитини речі, як то тримати голівку чи ложку в руках, для нього - результат виснажливого лікування і численних реабілітацій. Окрім них Андрійкові потрібно системно проходити комплексні обстеження у невролога, ортопеда, логопеда, а ще здавати низку аналізів. Дякуємо, що завдяки Вам кваліфікована медична допомога йому тепер доступна.

Ми обіцяємо Вам не збавляти обертів і лише примножувати наші успіхи. А Вас просимо і надалі підтримувати наших підопічних. Тисніть «Допомогти», адже разом ми здатні творити дива!