Підтримати «нетерплячок»

Вони так квапляться з’явитися на світ, що часто бувають до цього просто неготовими. Уявіть, щороку в Україні передчасно народжуються 20 тисяч діток, частина з яких мають низьку або критично низьку вагу. На щастя, навіть крихіток вагою у 500 грамів наші лікарі навчилися рятувати. І ліпшого місця, аніж Інститут гінекології, акушерства і педіатрії НАМН України, для цього годі шукати.

Реанімація новонароджених ІПАГу – відділення, де працюють найкращі неонатологи. Лише торік там змогли виходити 369 діток. Їхні мами буквально молилися на лікарів, аби тільки ті докладали усіх сил до порятунку їхніх крихіток. Та, на жаль, медики не всесильні. Часто, аби підтримати дитинку, потрібне дороговартісне медичне обладнання і медикаменти, якими держава майже не забезпечує.

Недофінансування катастрофічне – Інститут отримує з бюджету у 30 разів менше, аніж потрібно. Це ставить під загрозу життя усіх його маленьких пацієнтів. І ми не можемо з цим миритися.

Уже кілька років поспіль Твоя опора фінансово підтримує ІПАГ. Днями ось цю купу ліків і виробів медичного призначення вартістю в 19 тисяч гривень ми знову передали до реанімації установи. Зробити цей подарунок стало можливим завдяки пожертві нашого постійного донора Еліни Юнєєвої. З її допомогою нетерплячкам боротися за життя буде простіше. Дякуємо нашій помічниці!

Якщо Ви теж хочете підтримати передчасно народжених діток у їхній боротьбі за життя, тисніть – «Допомогти». Разом світ для цих крихіток ми зможемо зробити добрішим ❤️