МИ НЕ ДАЛИ ЙОГО СЕРЦЮ СПИНИТИСЯ

Усміхнений і щасливий, нині всі його болі і страхи - позаду. Серце нашого Ігоря Золотухіна раптово уже не зупиниться, бо його підстраховує дефібрилятор, у грудях Ігоря – «міні-реанімація». Хлопця днями прооперували в Інституті Амосова і не повірите – уже відпустили додому! Він нарешті повертається до нормально життя.

Спорт – це справжня пристрасть і найбільша любов. Він біжить і того дня: змагання з легкої атлетики, 800-метрівка, а потім – падає, просто на стадіоні. Зупинка серця.

У швидкої, яка приїздить на виклик, ламається дефібрилятор – пристрій, який розрядом струму має змусити серце битися – а вже в лікарні з ладу виходить ліфт, який має підняти хлопця до реанімації. Здається, шансів на порятунок не лишається. Та йому так відчайдушно роблять масаж серця, що ламають три ребра, і зрештою таки запускають орган. До тями Ігор приходить аж після 50 хвилин клінічної смерті.

Кілька місяців минає, перш ніж лікарі встановлюють діагноз, що просто вибиває землю з-під ніг: «синдром раптової смерті», вбити хлопця може найменше фізичне навантаження, як то підйом сходами. Життя для нього - то суціналь небезпека. Єдиний вихід: встановити в груди «міні-реанімацію» – дефібрилятор. Інакше серце 16-річного Ігоря зупиниться назавжди. Лікарі наполягають на негайній операції, бо кожен день – то ризик. Одначе грошей на пристрій – 175 тисяч гривень – проста родина не має. Їм залишається лише сподіватися на диво.

І воно стається завдяки Вам. Це неймовірно, але вся необхідна сума для нашого Ігоря Золотухіна на Україніській біржі благодійності збирається всього за місяць. Аби не ризикувати, останні 44 тисячі гривень УББ навіть віддає зі своєї резервної «скарбнички». І за кілька днів хлопець уже отримує рятівний механізм.

На цьому фото наш Ігор якраз перед випискою з Інституту Амосова. За тиждень він повернеться туди на обстеження, а за місяць-другий уже зможе відвідувати уроки фізкультури, за якими раніше спостерігав хіба із лавки. Хлопець понад усе мріяв повернутися у спорт і тепер має на це усі шанси.

«І дівчатка з Твоя опора, і Українська біржа благодійності і всі-всі, хто хоча б гривнею допоміг Ігореві, знайте: Ви врятували мого сина, дали йому можливість прожити довге життя. А я скільки житиму – буду дякувати Богові і просити кожному з Вас здоров’я»...

«Полагодити» одне дитяче серденько в середньому коштує 40 тисяч гривень. Такі операції в Інституті Амосова лікарі мають робити щодня, однак грошей на них держава майже не виділяє. І вся надія смертельно хворих діточок – це ми.

Тож якщо ж Ви теж маєте бажання допомогти врятувати чиєсь життя – тисніть «Допомогти».