З турботою про діток

Усміхнені дитячі обличчя – це те, заради чого ми в «Твоя опора» працюємо. А подивіться лишень, як радіє ця малеча.

Ліки, інгалятори, підгузки, шампуні і серветки – все це вихованці Макарівського реабілітаційного центру соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» одержали завдяки нашому любому донорові Еліні Юнєєвій. На їхні потреби вона перерахувала більш як 20 тисяч гривень. І ми від усього серця дякуємо їй за це.

Повірте, центр «Промінь надії» - чудесне місце. Це перший в Україні заклад, де комплексну соціальну допомогу у кризових ситуаціях отримують і дітки, і сім’ї. Ба більше – психологи і фахівці там докладають максимум зусиль, аби ще й попередити сирітство.

Нині у центрі перебувають 24 дитини. Не вкладається в голові, але часто такі елементарні речі як то медичні вироби, ліки чи засоби особистої гігієни для них є малодоступними. Наш фонд з цим миритися не готовий. Ми вже тривалий час системно підтримуємо маленьких вихованців. Якщо і Вам захотілося відчути себе добрим чарівником – заходьте на наш сайт і тисніть «Допомогти». Разом ми зможемо додати яскравих фарб до сірого життя знедолених діточок.