Допомагаємо побороти осінні застуди

У них немає затишного дому, люблячих батьків і безтурботного дитинства. Вони – заручники «місць несвободи». Так в Україні називають вихованців дитячих будинків. Їхньому життю не позаздриш – це і так всі розуміють, але є серед них ті, кому не пощастило найбільше – мешканці Олешківського будинку-інтернату.

Це єдиний заклад в Україні, де живуть позбавлені батьківської опіки діти з тяжкими формами інвалідності. Ураження нервової системи, фізичні вади – понад 150 вихованців, більшість з яких прикуті до ліжок. Всім їм потрібен догляд, лікування, хороша реабілітація і все це їм мала би надати держава. Однак ці хлопчики і дівчатка, на превеликий жаль, перебувають у постійній скруті. Бракує їм навіть елементарного – засобів особистої гігієни, одягу, ліків, що вже говорити про хороші інвалідні візки чи тренажери для реабілітації. Душа розривається від усвідомлення, що всі вони кинуті «системою» напризволяще.   

Саме тому вже кілька років поспіль цим діткам допомагаємо ми – «Твоя Опора». От і цього разу вдалося передати їм краплі для носа, очей, протизастудні та жарознижувальні препарати – всього 48 найменувань ліків і виробів медичного призначення вартістю 30 тисяч гривень. Зробити цей подарунок вихованцям дитбудинку вдалося завдяки нашому постійному донору Аліні Поперешнюк. Тепер діткам точно не страшні осінні застуди.

Ми ж дякуємо нашій любій помічниці і просимо усіх, кому так само запали в душу очі цих хлопчиків і дівчаток – тисніть «Допомогти». Разом ми здатні зробити життя цих діток якіснішим і хоч на краплю щасливішим.