Крихіткам на допомогу

Вони тільки з’являються на світ, а вже змушені боротися за життя. Ми зараз говоримо про діток з ІПАГу – Інституту педіатрії, акушерства і гінекології – єдиного в Україні місця, де надають допомогу  вагітним із тяжкими патологіями.

Щомісяця там народжуються 150 немовлят з вадами розвитку, 40 з них потрапляють до реанімації, 15 з критично маленькою вагою – 700 чи 500 грамів. Ще донедавна такі дітки були приреченими, але зараз – уже ні.

У це несила повірити, але лікарі в цьому закладі навчилися рятувати навіть крихіток вагою 420 грамів. Це місяці кропіткої і виснажливої роботи, адже передчасно народжена дитина – не просто малюк з недостатньою вагою, а незрілий організм. Аби підтримати життя їм необхідні дороговартісні ліки, якими, на жаль, у повному обсязі держава забезпечити не здатна.

Антибіотики, препарати для поліпшення імунітету, а ще для підтримки тиску і роботи маленьких серденьок – все це днями в ІПАГ передав наш фонд. 34 упаковки вартістю 21 тисяча гривень. Зробити цей щедрий подарунок ми змогли завдяки нашій незмінній помічниці – Аліні Поперешнюк. З її допомогою рятувати маленькі життя лікарям буде простіше.

Якщо у Вас з’явилося бажання підтримати крихіток з ІПАГу – тисніть «Допомогти».  Разом ми здатні творити дива!