Ми придбали важливе обладнання для Інституту травматології та ортопедії

 

Величезна подяка усім гостям Charity Weekend!

Нарешті ми маємо змогу відзвітувати про Charity Weekend із Настею Каменських і про придбане на зібрані кошти обладнання для Інституту травматології та ортопедії.

Дякуючи нашим гостям ми зібрали навіть більше коштів, ніж очікували. А тому - і закупили більше обладнання та інструментів, ніж планували спочатку. Чим надзвичайно здивували і приємно вразили лікарів Інституту. Медичний персонал закладу надзвичайно радий мати нове якісне обладнання, за допомогою якого проведення хірургічних втручать стане кращим. Адже тепер завдяки інструментам, які ми придбали, менше пошкоджуються тканини під час операцій, дитина менше часу проводить під наркозом, а сам процес загоєнння та одужання проходить набагато швидше! Тож маленькі пацієнти будуть відновлюватись швидше!

Це великий успіх і втіха для нас і для лікарів.

БФ "Твоя Опора" придбав 2 пилки, 2 дрелі для хірургічних втручань та лезо як витратний матеріал. 

Обладнання надзвичайно дороговартісне і потрібне медичному закладу. Тепер лікарі Інституту травматології та ортопедії зможуть проводити складні операції із новеньким якісним обладнанням!

Ми дуже вдячні нашій добрій Маші Єфросиніній, яка є ідеологом та співзасновником проекту Charity Weekend. Проекту, якій робить благодійність простою і приємною. Окрема подяка Насті Каменських, яка погодилась на інтерв'ю в форматі public talk та щиро і весело відповідала на всі запитання. 

Окрема подяка кожному гостю, всім нашим партнерам та друзям. Без вашої участі та підтримки ми навряд чи впорались би!

Ми щиро радіємо від усвідомлення, що разом ми робимо важливу справу для наших підопічних - дітей.

Творимо добро разом!