Співробітники Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку передали Інституту Амосова хірургічні інструменти на суму 200 тисяч гривень

 

 

29 червня 2017 року Іван Світек, Генеральний менеджер Альфа-Банку Україна, передав Національному інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова хірургічні інструменти, закуплені на кошти, зібрані співробітниками Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку в рамках програми корпоративного соціального волонтерства. Благодійний фонд «Твоя опора», який допомагає важкохворим дітям і сиротам в Україні, здійснив закупівлю цих інструментів у Німеччині і передав їх у користування дитячої хірургії інституту Амосова.

Урочиста передача відбулася на ранковій планерці лікарів, під час якої Іван Світек, Генеральний менеджер Альфа-Банку Україна, звернувся до присутніх: «Для мене велика честь від імені співробітників Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку передати інституту Амосова – лідеру кардіохірургії в Україні – інструменти, куплені на кошти наших співробітників-волонтерів. Упевнений, що ці хірургічні інструменти допоможуть вам більш якісно проводити операції і рятувати ваших маленьких пацієнтів! Я також хочу сказати спасибі благодійному фонду «Твоя опора», який допоміг нам закупити інструменти. І, звичайно ж, дякую кожному співробітнику нашого об'єднаного банку, який бере участь у благодійності. Ми не будемо зупинятися на досягнутому і плануємо й надалі розвивати наші соціальні проекти, а співпрацю з інститутом Амосова та благодійним фондом «Твоя опора» зробимо системною і довгостроковою».

Сергій Сіромаха, головний лікар Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова, прийняв із вдячністю інструменти, а також організував для Івана Світека і співробітників об'єднаного банку екскурсію дитячим відділенням реанімації, палатами пацієнтів відділення дитячої та дорослої кардіохірургії, а також показав, як проводяться операції на серці. Він зазначив, що інститут фінансується державою лише в дуже обмеженому обсязі, який практично не покриває потреб установи і пацієнтів. Тому інститут Амосова багато в чому існує завдяки допомозі волонтерів і благодійників.

«Останнім часом у нашій країні спостерігається дуже складна ситуація як у політиці, економіці, так і в медицині. Я можу з упевненістю сказати, що без допомоги благодійних організацій та соціально активних компаній дитяча кардіохірургія в нашій установі зупинилася б. А це не тільки життя маленьких діток, це долі всіх, хто їх оточує – батьків, братів, сестер. Своєю допомогою ви дали шанс на повноцінне життя кільком сотням дітей, які виростуть, стануть повноцінними громадянами нашої країни і, я сподіваюся, змінять ситуацію на краще. Завдяки вашій допомозі і допомозі вже рідного для нас фонду «Твоя опора» ми зможемо рятувати таких діток кожен день – оперувати безпечно для них, із найменшою вірогідністю ускладнень і, звичайно, давати їм путівку в життя. Спасибі за те, що ви зробили. Чи можна дякувати за добрі серця, з якими ви народилися і які вам дали батьки? Але за ту допомогу, яку ви надали нашим маленьким пацієнтам, я сердечно дякую», звернувся Сергій Сіромаха до співробітників Альфа-Банку Україна і Укрсоцбанку. 

Благодійний фонд «Твоя опора» вже кілька років підтримує дитяче відділення реанімації Національного інституту серцево-судинної хірургії імені Амосова. Щомісяця співробітники фонду закуповують необхідні медпрепарати та медичне обладнання. Як зазначила Валерія Татарчук, голова фонду «Твоя опора», «За три роки роботи фонду було закуплено медпрепаратів на суму понад 5 мільйонів гривень тільки для дитячої кардіології інституту. Але цього не вистачає, щоб забезпечити навіть найбільш першочергові потреби. Тому ми звертаємося до всіх, кому не байдуже майбутнє наших дітей, допомогти будь-яким способом, дати дітям шанс жити повноцінним життям. Давайте робити добро разом і цим розвивати традиції благодійності. Разом ми зможемо змінити світ на краще!»