Другий звіт Charity weekend

Ви пам’ятаєте кімнату для реабілітації у дитячому будинку-інтернаті м. Цюрупінськ?

                  

Вона була майже пуста, лише мат на підлозі і м’яч.Та 142 важкохворі дитини, які потребують регулярних занять і реабілітації.  Але їхня віра і сподівання на краще, перемогли байдужість чиновників  і тотальну нестачу грошей!

Завдяки Другому Charity Weekend з Машою Єфросініною, небайдужим серцям, які прийшли на наш захід, Катерині Осадчій, яка стала головною гостею вечора і нашим партнерам,  Благодійному фонду «Твоя опора» вдалося закупити таке необхідне обладнання, тренажери і апарат для реабілітації вертикалізатор! Адже на Другому Charity Weekend було зібрано 133 000 грн!

                 

Спеціальні тренажери для маленьких діток, фітболи, медицинські м’ячі, гантелі, шведська стінка, велотренажер, степпер та багато іншого, вже доставлено маленьким пацієнтам!

Та найважливішим і найочікуванішим подарунком, став вертикалізатор «Далматинець». Ортопедичний вертикалізатор  розроблений для дітей з церебральним паралічем або з іншими хворобами , що не дозволяють їм самостійно стояти. Перевагою цього пристрою є можливість прийняття положення лежачи і стоячи без вилучення пацієнта з вертикалізатора . Вертикализатор Далматинець здійснює реабілітаційний лікувальний процес , це дозволяє маленькому пацієнтові стояти і сидіти , а при необхідності його можна швидко укласти.

Ми вдячні всім, хто приймає участь у Charity weekend, всім нашим помічникам, партнерам і гостям, без вас ці чудеса не відбулися б!