Разом із вами ми подарували новорічне свято 1000 дітей!

Минулого року ми разом з вами створили святкове диво для 500 вихованців дитячих будинків та інтернатів, якими опікується фонд «Твоя Опора». Цьогоріч ми зробили це для 1000 підопічних. 

Нам було радісно бачити щастя на обличчях дітей, які отримували саме ті подарунки, які замовляли у Діда Мороза. Це було для них справжнісіньке новорічне диво! Немає нічого більш зворушливого, аніж бачити, як діти радіють здійсненню мрій. 

Завдяки вашій активній участі подарунки отримали діти з Дитячого будиноку «Антошка" (м. Краматорськ), Цюрупинського дитячого будинку-інтернату, Полтавської спеціалізованої школи-інтернату ім. Н.К. Крупської, Андріївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Новосанжарського району, Полтавської області, Чернівецького обласного дитячого будинку, Прилуцького обласного будинку дитини «Надія», Микільського навчально-реабілітаційний центру, Краматорського дитячого будинку № 3 «Гайок».

 

 

Опікуни фонду «Твоя опора» Маша Єфросініна та Ольга Балабан відвідали Чернівецький дитячий будинок з подарунками для малечі, а також перевірили, як проходить збір подарунків до акції.

 

Ми вдячні нашим партнерам - компанії Cosmonova за якісну технічну підтримку. З року в рік ви забезпечуєте роботу нашого сайту і підтримуєте наші ініціативи. До того ж, співробітники Cosmonova брали активну участь в акції «1000 подарунків до Нового року з Машею Єфросініною».

Окрема подяка компанії «Нова пошта»  - за те, що взяли на себе всю роботу з доставкою подарунків у дитячі заклади. Завдяки вам наші підопічні отримали свої подарунки у найкоротший термін.  Без вас ми навряд чи впорались так якісно!

 

Ми раді, що цього року до акції долучився Platinum Bank. Замість щорічних корпоративних подарунків для партнерів, Platinum Bank зробив подарунки нашим підопічним.

 

Наші добрі друзі pampik.com разом із своїми партнерами забезпечили подарунками 180 вихованців Смілянського інтернату. Дякуємо за вашу підтримку і допомогу!

Ми вдячні нашій Маші Єфросиніній, яка є іделогом акції, її засновником та натхненням. Саме завдяки Маші акція виникла і розвивається з кожним роком, даруючи нашим підопічним диво і справжню радість від здійснення мрій. Ми надзвичайно вдячні за це!

 

Окрема подяка кожному, хто долучився до акції і зробив щасливими наших підопічних. 

 

Сподіваємось, наступного року участь у зборі подарунків стане для нас і для вас доброю традицією і ми зберемо ще більше подарунків!

 

Творімо добро разом!