Максим Дубовик (2008 р.н.)

Від страждань цього хлопчика крається серце. У свої 9 років наш підопічний Максим Дубовик ледь вимовляє окремі звуки і стоїть лише з підтримкою, самостійно не сидить, не ходить, навіть тримати голову йому тяжко.  Тіло дитини пронизують болючі судоми, спасу від яких немає ані вдень, ані вночі.

У цього хлопчика купа діагнозів і один складніший за інший: ДЦП, мікроцефалія, рухові порушення найскладнішого – V рівня, груба затримка розвитку, сколіоз, епілепсія і судомний синдром

Максимко міг народитися абсолютно здоровим хлопчиком, одначе пологи минули дуже складно: води відійшли зранку, але до самого вечора немовля не могло з’явитися на світ, його буквально вичавлювали з мами і передавили голівку. Травма, яка назавжди скалічила дитину.

Перші кілька місяців судоми виражено не проявлялися – тіло Максимка зводило зсередини, а потім почалися напади тривалістю до хвилини. Відтоді хлопчи постійно п’є ліки, але вони, на жаль, не допомагають.

Мама від першого дня життя синочка шукає засоби, які могли би хоча б трішки полегшити його стан. Постійні масажі, реабілітації, лікувальна фізкультура. Після років інтенсивної боротьби за кожен рух і звук, хлопчик хоча б навчився тримати голову та ковтати їжу, сидіти, коли його підтримують, і так само стояти.

Максимові вкрай необхідно здолати судоми, а ще реабілітація у Міжнародній клініці відновлювальної терапії в Трускавці, єдиної в Україні, яка погодилася працювати з таким складним хлопчиком. Кожна така вартує грошей, яких у родини немає. Становище дуже скрутне, мама через догляд за сином покинула роботу, тато не підтримує, а Максим – не єдина хвора дитина. Старша сестричка, 17-річна Оленка, має ваду серця. Через порушений кровообіг, воно не здатне правильно функціонувати, від найменшого хвилювання починає посилено калатати. Дівчинці треба операція.

І хоча поки лікарі не дають жодних прогнозів щодо стану Максимка, ми просимо Вашої підтримки. Надважливо провести йому всі необхідні обстеження і підібрати правильне лікування. Інакше хлопчик лишиться приреченим на життя з постійними судомами, болем і каліцтвом.

Клік «Допомогти» може подарувати йому шанс.

* у призначенні платежу просимо вказувати ім’я і прізвище дитини

Звіт про обстеження у березні 2018 року за посиланням