CHARITY CONCERT "UKRAINIAN FREEDOM VOICES" (SVOBODNÉ HLASY UKRAJINY)

 

МІСІЯ ПРОЕКТУ – ДОПОМОГА УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ, ЩО ПОСТРАЖДАЛИ ВІД БОЙОВИХ ДІЙ

Весь прибуток від благодійного концерту "UKRAINIAN FREEDOM VOICES" в рамках міжнародного фестивалю „Metronome Prague“, що відбудеться 22 червня 2022 року о 19:00 в Празі, за адресою: Krizik Pavilion B Prague Exhibition Center Areal Vystaviste 67, буде перерахований на придбання критично важливого медичного обладнання та медикаментів для українських лікарень, в які потрапляють поранені та травмовані діти з найгарячіших точок. Для підтримки українських дітей тисни кнопку нижче.
 

ÚVODNÍ INFORMACE

Válka na Ukrajině změnila životy všech ukrajinských dětí: některé byly fyzicky zraněny, další utrpěly psychické trauma, jiné musely opustit své domovy, osiřely nebo byly okupovány.

Jen podle oficiálních údajů bylo na Ukrajině ozbrojenou agresí v plném rozsahu postiženo více než 724 dětí, 1 735 z nich zůstalo bez rodičovské péče a toto číslo každým dnem roste.

Lékaři a psychologové všech ukrajinských nemocnic dnem i nocí pilně pracují, aby pomohli každému zraněnému a zoufalému dítěti. Ale přesto není vše závislé jen na lékařích. Největší pozornost potřebují zdravotnická zařízení pro děti, zejména ve městech nacházejících se v bezprostřední blízkosti aktivních bojových akcí, protože zde zoufale chybí kritické zdravotnické vybavení a léky, které by poskytly okamžitou péči dětem, které byly napadeny a zraněny.

Budoucností světa jsou děti a vítězství Ukrajiny!
 

MISE PROJEKTU - PODPORA UKRAJINSKÝCH DĚTÍ!

Veškerý výtěžek z koncertu bude věnován na nákup důležitého zdravotnického vybavení a léků pro ukrajinské nemocnice, které přijímají raněné a zraněné děti z nejpostiženějších míst.

PODPORA PROJEKTU

Naši misi podporuje mezinárodní festival Metronome Prague ve spolupráci s ukrajinskou agenturou ART OF MICE a charitativní nadací Tvoya Opora.

Hlasy naší Mise jsou známí ukrajinští hudebníci: NK, KAZKA, MÉLOVIN, ALEKSEEV, JERRY HEIL, TVORCHI a vedoucí Volodymyr Ostapchuk a Barbora Hlavackova.

Očima naší Mise je Ukrajinský televizní kanál M1 a známé české televizní kanály: Óčko

Ve skutečnosti je tato akce jedinečným spojením! Poprvé v historii Evropy se evropského hudebního festivalu zúčastní tak rozsáhlé hvězdné obsazení ukrajinských interpretů.
 

MÍSTO KONÁNÍ

22. června 2022 19:00 hod.

Křižíkův pavilon B Výstaviště Praha Areál Výstaviště 67
 

TELEVIZNÍ PŘENOS KONCERTU

26. června 20:00 (místního času) - televizní kanál М1

28. června od 19 :00 (místního času) - I. část na Óčku

29. června od 16:00 (místního času) - II. část na Óčku
 

JAK POMÁHAT

1. Kupte si vstupenky na GoOut a concert.ua , a přispějte tak na společnou věc. Můžete si vybrat běžnou vstupenku a přijít na koncert, nebo si koupit charitativní vstupenku a tím přispět na dobročinné účely.

2. Sledujte přenos koncertu na televizních kanálech M1 a Óčko, naskenujte QR kód a přispějte na dobročinné účely.

Tím, že nyní pomůžete naší Misi, pomůžete zachránit budoucnost světa, životy ukrajinských dětí a zvýšíte informační vliv na urychlení konce nejhorší války 21. století.

Věříme, že umění a naše hlasy svobody zachrání naši budoucnost!