Четвертий "Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною"!

 

31 серпня 2019 року на Арт-Заводі Платформа відбудеться четвертий благодійний фестиваль "Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною".

Цьогоріч ми будемо збирати кошти для забезпечення операцій діток з вродженими патологіми розвитку в інститутах серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова та інституті педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України.

Щороку в Україні народжується близько 10 500 дітей з вродженими вадами розвитку.

5 500 з них - з вродженими патологіями серця, а 4 500 діток з вадами розвитку ШКТ.

Ми вже 5 років допомагаємо двом найбільшим інститутам які рятують таких малюків.

Чому це важливо?

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології імені академіка О.М. Лук’янової НАМН України (ІПАГ), є єдиною в Україні науково-практичною установою, що в комплексі вирішує усі нагальні питання охорони материнства і дитинства. Більшість вад розвитку можуть прооперувати лише в ІПАГ в зв'язку з наявністю унікального досвіду і фахівців. Протягом року на лікуванні у відділенні реанімації та постінтенсивного спостереження за новонародженими знаходиться більше 1000 маленьких пацієнтів.

Клінічні відділення інституту приймають на лікування найважчий контингент хворих з усіх областей України, перш за все ті хворі, яким не можуть надати допомогу за місцем проживання, для них інститут виконує роль останньої інстанції, куди з надією на одужання надходять майбутні мами і хворі діти.

Причина проста - в інституті є висококваліфіковані фахівці, комплексний підхід до лікування хворих, надійна співпраця всіх підрозділів Інституту.
Але, на жаль, критично не вистачає фінансування. Це катастрофічно впливає на всі аспекти здоров'я і життя його маленьких пацієнтів.

ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Н.М. Амосова НАМН України» - найбільша кардіохірургічна установа країни, в якій виконується понад 7,5 тис операцій і інтервенцій щорічно. Це найбільш складні патології, які більше ніде в країні не оперуються.

Ситуація із дитячою кардіологією катастрофічна. 51,67% немовлят (тобто дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. 

Навіть від простих форм сердечних вад гине 42,3% дітей. 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина із них - гине. Щороку в Україні від серцево-судинних хвороб помирає більше 800 ДІТЕЙ.

Держава майже не виділяє кошти на медикаменти та витратні матеріали в обох інститутах. Тому діти які потрапляють на термінові операції чи лікування не мають шансів на одужання без допомоги благодіників.

Тому в цьому році наша ціль на четвертому благодійному фестивалі "Charity weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною" - зібрати кошти, щоб забезпечити медикаментами та витратними матеріалами операції 100 діток з вродженими патологіями розвитку!

Ви можете приєднатись до нас вже зараз, просто зробивши благодійний внесок ви допоможете важкохворим діткам!