Збір коштів на потреби вихованців дитячих будинків

 

Допоможіть нашим підопічним отримати найнеобхідніші речі!

Наразі під опікою фонду "Твоя Опора" знаходиться 5 дитячих будинків різного типу.

В них проживають діти різного віку, з різними потребами, значна частина цих малюків позбавлена батьківського піклування від народження. 

Також значна частина страждає від фізичних вад та вад розвитку. Деякі з вихованців прикуті до ліжка і назавжди такими залишаться.

Потреби цих дітлахів різні - від якісного та збалансованого харчування до предметів особистої гігієни, від звичайних ліків, які постійно мають бути в аптечці ,до розвиваючих іграшок, від нових меблів та постільної білизни до паперу та олівців для малювання.

Ми робимо все можливе, аби щодня діти не відчували потреби бодай у найнеобхідніших речах. Але оскільки вихованці ростуть, їх стає більше, їм завжди потрібні ліки, підгузки, харчування, це стає дедалі важче.

Нам щиро хочеться зробити життя наших підопічних повноцінним та щасливим, зробити все можливе, аби вони не знали ні в чому потреби. Адже діти вже позбавлені того, що повинні отримувати всі малюки - любові та турботи батьків. Цих дітей нікому обійняти та заспокоїти вночі, нікому прочитати казку, взяти на ручки і пригорнути.

Якщо ви хочете долучитися до збору коштів на потреби вихованців дитячих будинків та інтернатів - зробити це можна, натиснувши червону кнопку 

і перерахувавши будь-яку зручну для вас суму!

 На нашому сайті та сторінках у соцмережах ви можете ознайомитись із звітами щодо усіх зборів і закупівель.

Пам'ятайте, що навіть найменша допомога з вашого боку - це вже значний внесок!

Творимо добро разом!