Збір на інтракардіальне УЗД ACUSON X700 в інст. им. М.М. Амосова

 

На сьогоднішній день більшість транскатетерних процедур при лікуванні структурних вад серця та також порушень ритму серця вимагають постійного ультразвукового 3D интракардіального моніторингу в реальному часі. Інтракардіальне УЗД ACUSON X700  (ICE -intracardiac ECHO) дозволяє детально вивчити структури серця та їх просторове співвідношення по відношенню до сусідніх структур серця, стан катетерів, провідників, балонів і інших ендоваскулярних пристроїв, а значить - знизити ризик ускладнень, пов'язаних з ендоваскулярною процедурою. Також ICE добре переноситься пацієнтами, і на відміну від трансстравохідного УЗД не вимагає глибокої седації і ШВЛ. Таким чином, в більшості розвинених країн під контролем ICE проводяться закриття дефектів міжпередсердної і міжшлуночкової перегородки, транскатетерна імплантація клапанів (аортального, мітрального), балонна вальвулопластика мітрального клапана, закриття парапротезних фістул, вушка лівого передсердя, а також проведення радіочастотної абляції в аритмології.

Щорічно на Україні народжується близько 5000 дітей з вродженими вадами серця, 30-40% з них - діти з вторинним дефектом міжпередсердної перегородки. 70% дітей з вторинним дефектом міжпередсердної перегородки, які потребують ендоваскулярного закриття дефекту з використанням системи ICE. Проведення даної процедури під контролем ІСЕ дозволить нам відмовитися від проведення штучної вентиляції легень і пов'язаних з нею ускладнень під час процедури, так як ICE повністю замінить трансстравохідне УЗД. Більш того, на відміну від трансстравохідного УЗД датчик ІСЕ вводиться в камери серця через судини і не доставляє ніякого дискомфорту пацієнтові. Завдяки ІСЕ ми зможемо повністю відмовитися наркозу при закритті дефекту міжпередсердної перегородки окклюдером.
Згідно зі статистикою, щорічно в Україні народжується близько 1700 дітей з дефектом міжшлуночкової перегородки, 60% з них потребують ендоваскулярної закриття з використанням ІСЕ.

Проведення більш складних ендоваскулярних малоінвазивних втручань для лікування інших структурних вад серця без постійного контролю ІСЕ є практично неможливим і навіть небезпечним для пацієнта, так як під час операцій хірургу необхідно точно бачити розташування внутрішньосерцевих структур в реальному часі. ІСЕ дозволить розширити спектр проведених малоінвазивних втручань при патології серця в Україні. Подібні операції вже давно виконуються в високорозвинених країнах і стали можливі тільки завдяки появі ІСЕ.
Щорічно більше 1000 пацієнтів України потребують транскатетерне лікуванні порушень ритму серця. Застосування радіочастотної енергії всередині камер серця без використання ІСЕ призводить до серйозних ускладнень, таких як: стенози легеневих вен, що вимагають хірургічного видалення частки легені, тромбоутворення в камерах серця і інсультів, перфорації камер серця з летальним результатом. У високорозвинених країнах проведення радіочастотної абляції без контролю структур серця в реальному часі за допомогою ІСЕ заборонено.

На сьогоднішній день в Україні жоден кардіохірургічний центр не має даної опції під час проведення транскатетерне втручань при структурних вадах серця і порушеннях ритму.
ICE дозволить значно знизити число інтрапроцедуральних ускладнень, знизити тривалість процедури і рентген-навантаження для співробітників і пацієнтів.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

ПРИВАТБАНК

Отримувач: ТВОЯ ОПОРА БФ
Номер рахунку в ГРИВНІ: 26001053154395
Код банку (МФО): 321842
Назва банку отримувача: КИЇВСЬКЕ ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Київ
Код отримувача (код ЄДРПОУ): 39226810
Призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога, без ПДВ»

Для того, щоб зробити пожертву зі своєї банківської карти, натисніть червону кнопку "ДОПОМОГТИ" під цим текстом!