NINE. One for One

One for One - це спільний проект бренду Nine і благодійного фонду "Твоя Опора", який має на меті забезпечувати одягом та постіллю дітей із дитячих будинків і малозабезпечених сімей. Одяг, який замовляють діти і який їм необхідний! Новий одяг, відшитий саме для них!

Як працює One for One

Купуючи будь-яку позицію з цієї колекції, ти гарантуєш пошив одягу дитині з дитячого будинку. Все просто: одну купуєш - одну даруєш

Ми маємо список побажань дітей. І всі побажання різні. Це по-справжньому індивідуальний пошив! Одяг відшивається нашим виробництвом. Більше того, має іменну бірку:)

Кожні 20 проданих одиниць з One for One ми готуємо замовлення дітей до відправки. Всі витрати на пошив і доставку ми беремо на себе.

 

За лаштунками проекту One for One

Коли продається одиниця одягу з колекції One for One, наше виробництво отримує замовлення на пошив одягу дитині по списку.

Відшитий одяг виробництво передає до нашого шоу-руму. Менеджери до кожного замовлення вкладають підписану від руки листівку і готують до відправки.

Ми відправляємо або передаємо особисто одяг дітям через кожні 20 проданих одиниць з колекції One for One. Всі витрати на пошив одягу, підбір тканин, розробку лекал, доставку, поліграфію ми беремо на себе.

Діти отримують одяг, який самі обрали або який необхідний на цей момент. Одяг йде з іменною біркою, підписаною від руки листівкою і з гарною упаковкою.

Кому ми зараз допомагаємо?

Зараз ми одягаємо дітей із Олешківського дитячого будинку-інтернат Херсонської області. У цьому дитбудинку проживають 49 дівчат і 70 хлопців віком від 4 до 20 років.

Історії дітей з Олешківського дитячого будинку-інтернат

Катя

Надзвичайно гарна і жіночна! Від нашої Катрусі просто очей не відірвати. Вона обожнює яскраві речі, дзвінко сміється і мріє стати художником. Однак життя цієї 17-річної дівчини, наче гірка пігулка: вона прикута до інвалідного візка і тому заточена у інтернатний стінах. Уже понад 10 років Катруся живе в «Олешках». Нині дівчина навчається у 10-му класі, має хороші оцінки. Вона надзвичайно активна і весела, чим дивує навіть вихователів. Катя бажає отримати бордову сукню з довгим рукавом.

Олена

Завжди з усмішкою і дотепними жартами. І можна тільки уявити, як все це їй дається. У свої 15 років дівчинка прикута до інвалідного візка, її нижні кінцівки абсолютно нерухомі. Оленка танцює на візочку, чудово декламує вірші і має велике добре серце, бо єдина з усіх вихованців доглядає котиків і собачок на території інтернату. Бажає синь сукню з довгим рукавом. І додає "святкову".)

Сенді

Вихованка дитбудинку з 2015 року. 15-річна Сенді цілеспрямована та активна. Вона займається спортом і не простим, а метанням ядра. І займає призові місця.) Але улюблена справа - це мейкап. Вона відповідальна за нього у всьому дитбудинку! Мріє отримати професію візажиста та працювати по ній. Як справжня модниця любить гарні речі і має свій індивідуальний смак в речах. Улюблений колір червоний. Але замовила літню сукню чорного кольору з відкритими плечими.)

Софія

Софії 10 років, у будинку-інтернату вона з лютого 2015 року. Дівчинка розмовляє повільно і старається вимовити кожну букву слова, напружуючи м’язи обличчя. Для її діагноза - це великий прорив. Любить сміятися. Якщо візьме тебе за руку, то міцно тримає і не відпускає. Худенька, але дуже сильна. Софійка ходить на милицях. Захоплення дівчинки - малювання. Вона наполегливо тримає олівець і виводить чи то квіточки, чи то листочки. Полюбляє бути на сцені. Спеціально до цього вчить вірші. А ще бере приклад зі старших дівчаток, хоче бути такою ж вродливою та модною.