Благодійні акції партнерів

У ресторані Fish House найсмачніші сирні пончики!

А у нас приголомшливо смачні новини!
Нашим партнером став популярний ресторан Fish House!
З сьогоднішнього дня, купуючи найулюбленіший десерт "Сирні пончики з морозивом" - ви автоматично жертвуєте гроші в фонд "Твоя Опора" на закупівлю життєво важливих препаратів для дітей з вродженими вадами серця в ін.Амосова.
Пончики настільки смачні, що краще не розповідайте про них своїй бабусі! :)
Ми раді допомагати за допомогою таких позитивних акцій і дякуємо Fish House за чудову ініціативу!

Адреса ресторану: проспект Бажана, 1е (ТЦ Appetite)

Телефон: 067 245 8830

Сайт: www.fish-house.in

Academie de Paris

Професійний косметолог з 9-річним стажем допоможе кожній жінці відчути себе молодшою та привабливішою! Оксана Капітанова - з тих фахівців, для яких внутрішня краса не менш важлива за зовнішню. Тому частину свого щомісячного прибутку Оксана жертвує на допомогу підопічним фонду "Твоя Опора".

Телефон: +380994469780

Сайт: http://www.kapcosmetic.com/

KiddieBaskets  - стильні футболки найкращої якості 

Ці гарні, легенькі футболочки з авторським принтом Марічки Рубан можна замовити вже зараз, зрадієте ви їм вже через пару днів, а весь прибуток буде спрямована в БФ "Твоя Опора" на допомогу діткам. Розмір можливий будь-який. Для жінок, чоловіків і навіть для маленьких хлопчиків та дівчаток! На ваш смак буде підібраний принт і колір виробу.

Також, ви можете замовити милі боді "Маленьке щастя" весь прибуток з яких піде у фонд "Твоя опора"

Сайт магазину: www.kiddiebaskets.com.ua

Пийте смачну каву - допомагайте дітям!

Все більше партнерів приєднуються до нашої програми допомоги дітям з вродженими вадами серця "Велика допомога маленьким серцям"!
Тепер ви можете купувати каву і 1 гривня з кожної порції буде перерахована на купівлю необхідних ліків у відділення дитячої реанімації інституту ім. Н.М. Амосова!
Смачною кавою ви можете пригоститися вже сьогодні за адресою ул.Амосова 6! А це, до речі, привід зайти до нас в гості !;)