Indposhiv - дітям

Indposhiv bespoke house - перша в Україні майстерня чоловічих костюмів на замовлення. Наша команда, на чолі з Катериною Возіановою, з 2009 року створює костюми bespoke і працює за стандартами Гільдії кравців Великобританії. За роки роботи Indposhiv bespoke house розширив свою географію - крім Києва, ми приймаємо замовлення в Одесі і Лондоні.

Ініціативу #indposhiv_детям підтримують клієнти - чоловіки, які реалізували себе в бізнесі, соціальній і культурній діяльності. 

Проект #indposhiv_детям вже третій рік поспіль перед новорічними святами готує костюми для хлопчиків з дитячих будинків. 

Щороку перед святами компанія розсилає листівки, де пише, що кошти, які могли б витратити на привітання зі святами, підуть на пошиття костюмів хлопчикам з дитячого будинку. У 2016 році  компанія пошила форму семи хлопчикам з дитячого будинку сімейного типу і зібрала додаткові екстра кошти для допомоги сім'ї. У 2017 - шкільну форму одинадцяти дітям з багатодітної сім'ї, що живе в Одесі з їх прийомною мамою. У 2018 року компанія вирішила збільшити масштаб, об'єднавши зусилля разом з благодійним фондом «Твоя Опора». Протягом 2019 року буде шити форму дітям з малозабезпечених сімей з села Киданівка, Богуславського району Київської області. Indposhiv також запустили спеціальну колекцію чоловічих аксесуарів, частина прибутку від продажу яких буде йти на допомогу малозабезпеченим сім'ям.

«Через кілька років після заснування Indposhiv, я зрозуміла, що нашим головним надбанням і результатом, яким ми можемо пишатися, є ті люди, які приходять до нас за костюмами. Зараз я з упевненістю можу сказати, що ми стали не просто майстернею, а - джентльмен-клубом, в двері якого входять кращі чоловіки країни.  Завдяки їм ми отримали можливість реалізовувати нашу соціальну місію - допомагати дітям, які найбільше потребують. Наш основний продукт - костюми ручної роботи, які сидять більш ніж бездоганно. Разом з ними ми вселяємо в кожного нашого клієнта, чи то маленький школяр або бізнесмен з Forbes 100, абсолютну впевненість в собі і в своєму зовнішньому вигляді. Завдяки індивідуальному підходу, стовідсоткової віддачі і прагненню до ідеального результату, кожен клієнт відчуває себе особливим, тому що для нас він таким і є. Ми впевнені, що є дуже небагато місць, де хлопчики зможуть отримати особливий підхід - підхід до клієнта Indposhiv Bespoke House. А він цінний і важливий для внутрішнього самосвідомості і впевненості у собі. Ми щиро сподіваємося, що ми зшили костюми, які будуть не просто формою, а стануть певною віхою і розумінням того, яке відношення кожна дитина має можливість отримати до себе, і в тому числі в цій країні», - Катерина Возіанова, засновниця Indposhiv Bespoke House.

 

Про сім'ю, якій ми будемо допомагати в 2019 році:

Мама - Ковальчук Світлана Вікторівна (09.10.1980). Не працює, доглядає за хворою дитиною, отримує соціальні виплати в розмірі 8 000 грн / міс.

Батько - Гніденко Віктор Миколайович, офіційно безробітний, підробляє в лісі різноробочим, дохід - до 2 000 грн.

Батьки знаходяться в цивільному шлюбі і мають 10 дітей:

Віталій 1997 р.н., Владислав 1999 р.н., Анатолій 2002 р.н., Віктор 2005 р.н., Данило 2006 р.н., Анастасія 2007 р.н., Олександр 2009 р.н., Вероніка 2010 р.н., Галина 2012 р.н., Микола 2014 р.н. Микола народився з пологовими травмами і вимагає постійного догляду.

 

Сайі компанії http://indposhiv.ua