Благодійні проекти фонду "Твоя опора"

ДОТОРКНИСЬ ДО СЕРЦЯ (ІНСТИТУТ ІМ.АМОСОВА)

Ситуація із дитячою кардіологією катастрофічна. 51,67% немовлят (тобто дітей протягом перших 28 днів життя), які мають складну форму вродженої вади серця, помирають. 

Навіть від простих форм сердечних вад гине 42,3% дітей. 30% малюків виписуються із пологового будинку навіть без підозри на страшний діагноз. Половина із них - гине. Щороку в Україні від серцево-судинних хвороб помирає більше 800 ДІТЕЙ.

Ми прагнемо привернути увагу до катастрофічної статистики щодо захворюваності, зокрема серед дітей. Часто ціна дитячого життя та здоров'я - вчасно проведена операція. І в Інституті ім.М.Амосова є лікарі, які професійно виконають своє завдання, але на заваді можуть стати банальні проблеми нестачі ліків, застаріле обладнання, брак коштів. Ми щиро прагнемо допомогти дітям, які цього потребують. Але це складно робити самотужки.

Фонд "Твоя опора" вже 5 років допомагає інституту ім.Амосова. Ми закуповуємо медикаменти та медичне обладнання, щоб рятувати діток з вродженими вадами серця з усієї країни.

ДОПОМОГА ДІТЯМ З ВРОДЖЕНИМИ ПАТОЛОГІЯМИ (ІПАГ)

Єдине в Україні унікальне відділення хірургічної корекції вроджених вад розвитку у дітей, де отримують допомогу новонароджені, у яких діагноз вродженої вади установлений ще внутрішньоутробно. Вони народжуються в ІПАГ і їм негайно проводиться корекція вади розвитку для збереження їх життя (хірургія перших хвилин). Сюди потрапляють діти і новонароджені з найважчими патологіями розвитку з усієї країни. Бо лише тут їм можуть допомогти. Інститут – бюджетна організація. Кошти на придбання медикаментів надзвичайно обмежені. В цьому році бюджет виділив всього 16% від необхідної суми на забезпечення маленьких пацієнтів медикаментами. На обладнання коштів не виділено зовсім.

Наш фонд закуповує медикаменти, витратні матеріали та обладнання в ІПАГ, для того, щоб лікарі могли рятувати життя маленьких пацієнтів. 

АДРЕСНА ДОПОМОГА ДІТЯМ

Проект фонду «Адресна допомога» спрямований на матеріальну підтримку здійснення обстеження та подальшого лікування:

  • Дітей з порушеннями опорно-рухового апарату;
  • Дітей з ураженнями центральної нервової системи;

В першу чергу фонд надає пріоритет дітям із соціально-вразливих груп - дітям – сиротам та позбавлених батьківського піклування, малозабезпеченим та багатодітним сім`ям.

Звіти нашого фонду ви можете проситати за тут