ДРУГИЙ «CHARITY WEEKEND» З Машею Єфросініною

22 лютого

 
 
Телеведуча знову збирає однодумців! Жінкам, які прагнуть до саморозвитку, Маша пропонує провести вікенд приємно і з користю: 22 лютого в 13.00 в конференц-холі «Космополіт» (ТЦ «Більшовик») відбудеться друга благодійна зустріч. Її тема - робота мрії: як знайти і як домогтися гідної оплати.

Всі гроші, виручені від продажу вхідних квитків, підуть на забезпечення Цюрупинського дитячого будинку-інтернату (Херсонська область).

У ПРОГРАМІ:

- Public-talk двох успішних жінок, які зробили себе самі. Маша Єфросініна запросила на «Charity weekend» колегу, телеведучу Катю Осадчу.

Катя знаменита своїми прямолінійними питаннями, які вона не боїться ставити найвідомішим людям країни. Але цього разу вона сама чесно розповість про кар'єру та сім'ю. У глядачок буде можливість взяти участь у бесіді, розпитавши телеведучих про все, що їх цікавить.

- Одне з основних питань, яке цікавить сучасних жінок і мене в тому числі: як, маючи сім'ю, встигати робити кар'єру? - Каже Маша Єфросініна. - Мені здається, Катя - самий доречний персонаж для інтерв'ю на цю тему. По-перше, вона - дуже яскравий приклад трудоголізму. Але при цьому у неї є син і сім'я, я знаю, це  має для неї велике значення. По-друге, при абсолютній своїй публічності Катя - дуже закрита людина. А мені б хотілося показати нашої аудиторії, що це сучасна і дуже цікава особистість. Мені здається, прийшов час побачити і почути Катю Осадчу в звичайному житті, а не тоді, коли вона з мікрофоном і задає питання.

- Унікальний майстер-клас коучера, хедхантера Тетяни Фурцевой. В рамках «Charity weekend» вона розповість, де шукати роботу, що говорити на співбесіді і як домогтися високої зарплати.

- Тетяна розкриє секрети побудови жіночої кар'єри в сучасному суспільстві, в нашій країні і в наш час, - говорить Маша Єфросініна. - Ця людина володіє унікальною статистикою. Мене вразив один приклад, який навела Тетяна. Виявляється, жінка, влаштовуючись на роботу, просить зарплату, набагато меншу, ніж просить чоловік за таку ж посаду. Тобто жінки спочатку занижують вартість своєї праці. Думаю, майстер-клас нашого коучера змусить глядачок по-новому оцінити свій професійний досвід.

ПРО ПРОЕКТ «CHARITY WEEKEND»:

Нагадаємо, що перша благодійна зустріч відбулася 16 листопада минулого року. Тоді говорили про здоров'я і фігуру. Маша Єфросініна поділилася особистим досвідом боротьби із зайвими кілограмами, а персональний тренер телеведучої Ксенія Слюсар розповіла, як мотивувати себе і нарешті зайнятися спортом.

Того дня в конференц-холі зібралися дуже різні жінки - від мами, що годує з малюком на руках до гості з іншої країни, яка приїхала спеціально на зустріч. Але всіх їх об'єднувала активна життєва позиція і бажання допомогти іншим. В результаті організаторам «Charity weekend» вдалося зібрати майже 110 000 грн!

- Я не сумнівалася і не сумніваюся в успіху «Charity Weekend» з однієї причини: його ідеологія ґрунтується на чесності, користі і інформативності, - ділиться Маша Єфросініна. - Ми закладаємо в нього подвійну користь. По-перше, допомагаємо жінкам знайти відповіді на свої запитання, даємо унікальну інформацію про розвиток, материнство, догляд за собою, жіночності, її місце в сучасному суспільстві - одним словом, про все, з чого складається сучасна жінка. По-друге, кошти, виручені від продажу квитків, віддаємо на конкретні потреби дітей.

Куди пішли гроші:

Виручені від першої зустрічі гроші телеведуча передала до фонду «Твоя опора». Організація закупила на них ліки, дитяче харчування, підгузники, засоби гігієни, матраци. Все це було передано в дитячий будинок «Антошка» (м.Краматорськ) і в Дружківський дитячий будинок-інтернат. Обидві установи дбають не тільки про хворих дітей (в «Антошке» частину малюків - ВІЛ-інфіковані, в Дружківському будинку-інтернаті є підопічні і з фізичними, і з психічними проблемами). Тут живуть хлопці, які не з чуток знають, що таке війна.

- Рівно до подій річної давності я була переконана, що допомагати необхідно, а ось афішувати - ні, - зізнається Маша Єфросиніна. - У нашій країні, коли публічні люди комусь допомагають, обов'язково буває резонанс: «Афішуєте - значить, піар». Але сьогодні масштаби гуманітарної катастрофи настільки позамежні, що я заборонила собі думати, хто і як відреагує. Так, я буду публічно агітувати, буду привертати увагу до проблеми і збирати кошти для тих, хто цього потребує.

Куди підуть гроші після другої благодійної зустрічі:

Телеведуча планує зібрати гроші для Цюрупинського дитячого будинку-інтернату. Тут живуть 150 дітей від 4 до 18 років. Знайти прийомних батьків або опікунів для них практично неможливо: основний діагноз більшості дітей - розумова відсталість. Багато підопічні не можуть самостійно рухатися. Дитячий будинок гостро потребує продуктах, миючих та гігієнічних засобах. Потрібні матеріали для стоматологічного кабінету та обладнання для кімнати реабілітації.

Що буде далі:

Бесіда з Катею Осадчою, запланована на 22 лютого, стане лише першим подібним інтерв'ю.

  - У наших планах кілька public-talk з дуже відомими жінками, - ділиться Маша Єфросініна. - Кожне таке інтерв'ю буде супроводжуватися майстер-класом фахівця з області найрізноманітніших сфер життя сучасної жінки: взаємини з дітьми, правильний підбір гардероба, боротьба з депресією і так далі. Крім того, у нас заплановані вистави та концерти. Загалом, приходьте на «Charity Weekend». Я впевнена, це буде незабутній вікенд у житті кожної нашої гості!

Отже, друга благодійна зустріч «Charity Weekend» відбудеться 22 лютого о 13.00. Усіх, хто хоче провести час приємно і з користю, Маша Єфросініна чекає в конференц-холі «Космополіт» (ТЦ «Більшовик»).

При собі необхідно мати запрошення!

Квитки тепер можна придбати по інтернету: http://charity-weekend.ticketforevent.com/ru/

Якщо Ві не маєте змоги придбати квиток зараз, обов'язково зареєструйтесь на нашому сайті і замовте квиток, натиснувши кнопку під цим анонсом.

Інформація для преси:

З питань акредитації звертайтеся: (050) 411 18 21 Ольга Балабан