Лекція "Мистецтво здорового харчування"

22 червня

 

Раді повідомити про благодійну акцію фонду Твоя Опора разом з європейською мережею медичних лабораторій Сінево «Здай аналіз – допоможи дітям». За умовами якої з кожного комплексу аналізів №134 «Порушення вуглеводного обміну» буде перераховано 30 грн на допомогу дітям з вродженими вадами розвитку.

В честь запуску ми підготували для вас важливу лекцію про харчування, а головне - можливість потрапити на екскурсію у медичну лабораторію «Сінево» та безкоштовно здати аналіз на глікований гемоглобін (маркер діабету)

Про важливість збалансованого раціону їжі добре відомо кожному. От тільки питання, як зробити його корисним і правильним саме для себе та своєї родини. Харчування - це справжнє мистецтво. Запрошуємо на лекцію про те, як збалансувати свій раціон і розвінчуємо міфи про користь і шкоду продуктів.

22 червня запрошуємо вас відвідати лекцію Євгенії Розум, дієтолога Центру нормалізації ваги Світлани Фус про харчування.

Поговоримо про наступне:
1. Харчування - фактор, що впливає на нас все життя.
2. Вода. Питний режим.
3. Снідати, чи не снідати. Важливість повноцінного сніданку.
4. Тарілка здорового харчування. Ваші порції.
5. Способи приготування їжі.
6. В чому небезпека трансжирів та доданого цукру.
7. Кава, чай - шкода, чи користь?
8. Важливість режиму дня, фізичної активності та якісного сну.

А після лекції для гостей проведуть екскурсію по лабораторії «Сінево» і безкоштовно зроблять аналіз на глікований гемоглобін.

Благодійний внесок за участь у лекції - 100 гривень

Придбати квиток можна заздалегідь виключно за посиланням 

 


УВАГА! Після оплати квитка просимо зателефонувати за номером +38 (044) 221-11-63, +38 (067) 335-58-99 або +38 (063) 815-38-70 щоб підтвердити оплату і бронювання місця!
Кількість місць обмежена. Всі кошти від вартості квитка будуть спрямовані на допомогу підопічним фонду «Твоя опора».