Charity Weekend. Public talk

9 грудня

                                                             

"Charity Weekend. Public talk" - це приголомшлива можливість стати свідком унікального інтерв'ю з відомою людиною. Головна особливість і несхожість "Charity Weekend. Public talk" на інші проекти і публічні зустрічі в тому, що ви станете безпосередніми учасниками інтерв'ю, яке не прочитати ні в одному журналі, не побачити по телевізору і навіть не знайти в інтернеті. Це камерний захід, потрапити на який ви можете лише купивши квиток.

«Charity Weekend. Public talk» продовжує дотримуватися своєї головної ідеології - «Проведи час з користю! ».

Відвідавши захід ви отримуєте цінну інформацію, позитивні емоції, незабутні враження, а ВСІ гроші від продажу квитків перераховуються на благодійність - до фонду "Твоя Опора» з метою продовження збору коштів для придбання інноваційного рентген апарату.

Цього разу героїнею "Charity Weekend. Public talk" стане Надя Дорофєєва.

«Надя для мене дуже цікава людина з безлічі причин. По-перше, її еволюція як артистки, за останні кілька років настільки надихає і вражає, що мені самій особисто цікаво поговорити з нею про те, як вона встигає розвиватися в такому швидкому ритмі, при цьому завжди досягаючи блискучих результатів. По-друге, у Наді багато чого сталося, вона багато чого створила, багато у чому взяла участь, у неї величезні плани на найближче майбутнє. Про її спосіб життя, про те, як вона стає дорослішою, професійнішою і як розвиває і підтримує свій талант - про все це я буду з нею говорити. По-третє, мені цікаво все, що стосується її життя за кадром: заміжжя, друзі і її сфера спілкування, де вона звичайна Надя Дорофєєва, яку ніхто не знає»,- коротко розповіла Маша Єфросиніна про те, чому вона особисто з нетерпінням чекає на  "Charity Weekend. Public talk".

Традиційно, всі гості «Charity Weekend. Public talk» мають можливість поставити питання головній героїні вечора або ж самої Маші Єфросиніній. Проведіть час у теплій і затишній жіночій атмосфері, де кілька годин спілкування пролетять на одному диханні, а прекрасні спогади у вигляді фотографій і надихаючих заміток залишаться на довго-довго.

Генеральний партнер благодійного заходу - Студія одягу, взуття та аксесуарів VOVK

Офіціфний партнер - WATSONS