Charity Weekend з Машею Єфросініною

16 листопада

Маша Єфросініна пропонує провести вікенд разом! І з користю! Телеведуча запрошує всіх жінок, яким не байдужі їх здоров'я і зовнішність, на благодійну зустріч «Charity weekend». 16 листопада в 12:00 в конференц-хол «Космополіт» (ТЦ «Більшовик»).

Всі гроші, виручені від продажу вхідних квитків, будуть спрямовані на допомогу дитячим будинкам в м. Дружківка і в м. Краматорську (Донецька область).

- «Charity weekend» - це не «прийти і просто віддати гроші на благодійність». Це привід провести час приємно і з користю - насамперед, для себе. Тому що кожен «Charity weekend» - це три-чотири години у веселій компанії, майстер-класи на теми, які хвилюють всіх жінок, а ще частування та приємні сюрпризи, - Маша Єфросініна.

У програмі:

- Півтора годинний майстер-клас від телеведучої. Маша розповість, як їй вдається, незважаючи на дві вагітності і жорсткий телевізійний графік, залишатися в ідеальній формі-фізичній та психологічній!

Для своїх гостей Маша максимально відверто розповість про 17-річну боротьбу за струнку фігуру. Поділиться досвідом побудови правильного режиму харчування та спортивних тренувань, розкриє секрети як зберегти позитивний настрій і залишатися здоровою! А тим, хто тільки збирається «почати нове життя», допоможе зробити перший крок.

- Презентація відеопроекту - зарядки для вагітних.

- Півгодинний інтерактивний майстер-клас персонального тренера Єфросініної, майстра вищої категорії Ксенії Слюсар. Професіонал з багаторічним стажем, Ксенія розповість про типи жіночих фігур, про те, як в залежності від типу правильно підібрати фізичне навантаження, і взагалі - як мотивувати себе, щоб нарешті зайнятися спортом.

- Смачні частування, корисні для фігури!

Заради кого?

Так докладно про себе, свої секрети і правила Маша публічно ще ніколи не говорила.

- У мене з'явився стимул, - пояснює вона. - Адже це буде не просто безпідставна розмова або інтерв'ю журналу. Зустріч «Charity weekend» ми організовуємо, щоб допомогти дітям, які зовсім нікому не потрібні!

Влітку нинішнього року телеведуча познайомилася зі співробітниками благодійного фонду «Твоя опора». Тоді (як і зараз) фонд активно допомагав дитячим будинкам, розташованим в зоні АТО і не тільки. А Маша чекала другу дитину і особливо гостро відчувала чужий біль. Об'єднавши зусилля, телеведуча і творці фонду, почали роботу по залученню уваги і масштабної допомоги дітям. Друзям, знайомим, користувачам Машиної сторінки в соцмережах - всім, хто тоді відгукнувся на її заклик і допоміг фонду, телеведуча щиро вдячна. Але цих кількох місяців співпраці з організацією їй вистачило, щоб зрозуміти масштаби гуманітарної катастрофи.

- «Твоя опора» допомагає, насамперед, сиротам і дітям, у яких серйозні проблеми зі здоров'ям, - розповідає Маша. - Щоб вирішувати ці проблеми, потрібні колосальні кошти - в першу чергу, на ліки. Тому просто збором грошей в колі друзів і знайомих тут не обійтися. Потрібно було створити щось масштабне, щоб привернути увагу до проблем таких дітей. Так народилася ідея циклу заходів під назвою «Charity weekend».

Проведи час з користю!

Саме під таким девізом буде проходити кожна зустріч.

- Я знаю, що зараз допомагають всі, у кого є совість. Розумію, що допомагають вони протягом багатьох місяців. І люди вже вичерпалися - матеріально і психологічно, - розповідає телеведуча. - Настільки вичерпалися, що багато хто вже на межі депресії, тому що на себе і своїх рідних практично не залишається часу та й гарного настрою! Та й де зараз брати це гарний настрій і позитив? Саме тому «Charity weekend» - це не «прийти і просто віддати гроші на благодійність». Це привід провести час приємно і з користю - насамперед, для себе. Тому що кожен «Charity weekend» - це три-чотири години у веселій компанії, майстер-класи на теми, які хвилюють всіх жінок, а ще частування і приємні сюрпризи. Так, за вхідні квитки потрібно буде заплатити. Але я зобов'язуюсь ці гроші відпрацювати!

Усі заходи в рамках благодійних вікендів Маші Єфросініної будуть присвячені здоровому розвитку сім'ї. Перша зустріч, 16 листопада - тій темі, яка хвилює всіх жінок. І Машу, яка недавно народила сина, в тому числі. Телеведуча проведе півторагодинний майстер-клас і розповість, як їй вдається, незважаючи на дві вагітності і жорсткий телевізійний графік, залишатися в ідеальній формі. Але, головне, вміти залишатися жінкою!

- Я не дієтолог, не тренер, що не психолог, - підкреслює Маша. - Я - жінка, яка у 22 роки дізналася, що таке шлях до інвалідності через неправильний спосіб життя. А до 35 років придбала абсолютне здоров'я і величезний запас знань на цю тему. Все, про що я буду розповідати, я випробувала на собі. Вважаю, мені є чим поділитися. Якби в мої 17 років зі мною хто-небудь поділився такими знаннями, я б не зробила і половини помилок ....

Крім того, 16 листопада Маша Єфросініна презентує свій відеопроект - зарядку для вагітних. Телеведуча давно обіцяла читачам своєї сторінки в Фейсбук розповісти, як підтримувати форму в ці 9 місяців. І ось нарешті відеопосібник буде представлено (після зустрічі він з'явиться на машинному сайті).

Ще один бонус для гостей першого «Charity weekend» - півгодинний інтерактивний майстер-клас персонального тренера Єфросініної, майстри вищої категорії Ксенії Слюсар. Професіонал з багаторічним стажем, Ксенія розповість про типи жіночих фігур, про те, як в залежності від типу правильно підібрати фізичне навантаження, і взагалі - як мотивувати себе, щоб нарешті зайнятися спортом.

Ну і, звичайно, ні одні жіночі посиденьки не можуть обійтися без «чогось смачненького». Так як тема зустрічі - здорове харчування, то і частування буде відповідним - хвилюватися за фігури гостям не доведеться.

Куди підуть гроші?

Всі гроші, виручені від продажу вхідних квитків, будуть спрямовані для допомоги двом дитячим будинкам:

1. У м. Дружківка (Донецька область). Ця установа дає притулок дітям з психічними захворюваннями та ДЦП. В даний час інтернат переповнений: сюди евакуювали 200 дітей з Шахтарська, і зараз у дитбудинку живуть близько 400 хлопців різного віку! Усім їм потрібен особливий догляд і дорогі ліки. Продуктів теж не вистачає. І ці діти не можуть чекати, поки про них згадають.

2. У дитячий будинок «Антошка», м. Краматорськ. Зараз там проживає близько 120ти дітей, 67 з яких ВІЧінфіковані; решта діток мають складні захворювання центральної нервової системи. Всі малюки прибули в «Антошку» з чотирьох дитячих будинків, що знаходяться в зоні АТО. Тридцять з них майже два тижні перебували в заручниках у терористів окупанти не тільки не дозволяли евакуювати сиріт, а й практично позбавили їх води і їжі.

Усіх, хто хоче провести час приємно і з користю, Маша Єфросініна чекає 16 листопада в 12.00 в конференц-холі «Космополіт» (ТЦ «Більшовик»).