Дитяча реанімація в інст. ім. М.М.Амосова

Щороку в країні народжується близько 4-5 тис дітей з вродженими вадами серця. 1600 з них - критичні. Це означає, що 1600 новонароджених - приречені, якщо їм не допомогти у перші години – дні їхнього життя. З моменту народження ці діти потребують специфічного препарату - простагландину Е1. Нажаль, через недостатність фінансування, медичні установи не можуть закупити в необхідній кількості цей ЖИТТЄРЯТУЮЧИЙ препарат. В результаті, близько 1000 дітей на рік вмирають без допомоги.

Також, на даний час у лікарів Інституту ім. Н.М. Амосова, немає можливості проводити операції, адже для цього не вистачає спеціальних ліків – «консервуючого» кардіоплегічного розчину, який захищає серце від загибелі в момент хірургічного втручання.

Найкращим чином зберегти людське серце під час операції може медичний розчин «Кустодіол», завдяки дії якого хірург може зупинити серце хворого більш ніж на 2 години без можливих наслідків.

Наразі державне бюджетне фінансування такої важливої медичної установи складає всього 12% від необхідної суми. При цьому щорічно в Інституті лікується 5500 осіб, з яких 720 – діти, а лікарі проводять біля 560 екстрених кардіохірургічних втручань.

Благодійний фонд Твоя опора, постійно закуповує необхідні ліки у дитяче відділення реанімації Інституту серцево-судинної хірургії імені Н.М.Амосова.

Ми просимо вас, допомогти по своїй можливості, дітям з вродженою вадою серця і підтримати наш проект! Адже від цього залежить життя зовсім маленьких дітей!