Новосанжарський дитячий будинок-інтернат

 

Новосанжарський дитячий будинок-інтернат є неприбутковою соціально-медичною установою, призначеною для постійного проживання дітей з фізичними та/або розумовими вадами, які потребують постійного догляду, побутового і медичного обслуговування.

Основним завданням будинку-інтернату забезпечення належних умов для проживання, навчання, виховання, медичної та соціальної реабілітації вихованок.

На даний час у закладі на повному державному утриманні знаходяться 93 вихованки з інвалідністю. Всі ці дівчата потребують комплексу реабілітаційних заходів, що сприятимуть соціалізації та інтеграції їх у суспільство.

У зв’язку з недостатнім фінансуванням закладу та давно застарілим та не придатним обладнанням працівники не можуть повноцінно здійснювати комплекс заходів спрямованих на виконання індивідуальних програм реабілітації інвалідів з порушенням опорно-рухового апарату церебральним паралічем інтелектуальними вадами.

З вихованками працюють кваліфіковані і віддані своїй справі спеціалісти але для забезпечення найкращих результатів їхньої праці необхідна допомога.

У закладі створюються кімната соціальної-побутової адаптації за допомогою якої особи з неповносправністю зможуть здобути та покращити навички самообслуговування навчаються користуватися кухонним приладдям та електроприладами готувати для себе їжу прасувати прати тобто стати максимально незалежними в повсякденній побутовій діяльності.

Вихованки будинку-інтернату знаходять себе у різних видах творчості: співають танцюють вишивають займаються різними видами декоративно-прикладного мистецтва про що свідчать десятки грамот та дипломів, постійно проводяться тематичні свята, конкурси, концерні програми. Створено вокально-хореографічний ансамбель веселка.