Благодійна акція: Чужих дітей не буває!

Від героїв серіаліті “Київ вдень та вночі”

Взимку є чимало свят, яких із нетерпінням чекають дорослі та діти. Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня у День Святого Миколая. Та, на жаль, не всі діти отримають подарунки і батьківську турботу. Але кожен з нас може долучитися до доброї справи разом з улюбленими героями “Київ вдень та вночі”

У Цурюпинському будинку-інтернаті для дітей з психічними відхиленнями живуть 150 дітей-сиріт, врятованих від жорстокості та знущань власних батьків, а також діти з інвалідністю,  які не можуть ходити та більшість часу проводять у ліжку.  Ці діти – особливі. Їм байдуже до традиційних іграшок та книжок, вони майже не розмовляють, а посміхаються тільки уві сні… Та їхнє життя можна зробити набагато комфортнішим та простішим з допомогою спеціального медичного обладнання та ліків.

Державного фінансування катастрофічно не вистачає. Тож герої серіаліті “Київ вдень та вночі” вирішили розпочати благодійну акцію до Дня Святого Миколая “Чужих дітей не буває” та зібрати кошти, необхідні для закупівлі вкрай необхідних ліків, які зможуть зберегти життя малюків та допомогти їм видужати.

Долучайтеся до акції та допоможіть цим дітям стати трошки щасливішими, адже чужих дітей не буває!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ:

ПРИВАТБАНК

Отримувач: ТВОЯ ОПОРА БФ
Номер рахунку в ГРИВНІ: 26001053154395
Код банку (МФО): 321842
Назва банку отримувача: КИЇВСЬКЕ ГРУ ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» м. Київ
Код отримувача (код ЄДРПОУ): 39226810
Призначення платежу: «Безповоротна благодійна допомога, без ПДВ»

Для того, щоб зробити пожертву зі своєї банківської карти, натисніть червону кнопку "ДОПОМОГТИ" під цим текстом!