Діти сироти пройшли обстеження у найкращих спеціалістів!

Знайомтесь - це Настя і Антон!

Діти потрапили до Цюрупинського дитячого будинку у віці до 1 року.
За походженням, Настя була народжена в Житомирській обл., а Антон - в Києві. Батьків у обох діток немає.
Обидві дитини, в зв'язку з відсутністю роботи нижніх кінцівок, пересуваються на інвалідному візку.
Дітей обстежили найкращі спеціалісти наших партнерів Медична мережа "Добробут"! Після обстеження, лікарі зробили однозначний висновок, що, при правильній реабілітації та системному догляді - у дітей є шанси стати на ноги і обслуговувати себе самостійно.

Настю  мама залишила ще в пологовому будинку. Так, дівчинка має важкі діагнози, та не безнадійні! Її детально обстежили невролог, ортопед, офтальмолог, нйрохірург, проведено МРТ головного мозгу. Не існує такої пігулки, яка виправить проблему роботи центрального генезу (мозок), це вроджена особливість і вона не лікується. Але вкрай важливо займатися розробкою фізичних можливостей, тому що дитина може функціонувати в повній мірі. А також, Настю просто необхідно соціально адаптувати - реабілітолог, заняття творчістю, максимальне спілкування з однолітками, заняття з логопедом з розвитку мовлення і виконання всіх показань від лікаря-невролога - це все допоможе Насті розвинути впевненість в тому, що її ноги можуть ходити, руки писати, а мова буде ставати більш виразною.

Антон пройшов обстеження в офтальмолога, хірурга, нейрохірурга, педіатра, ортопеда, невропатолога. У Антона викривлення хребетної системи і контрактури колін. Необхідно зробити Електроміографію - за її допомогою перевіряється рефлекс м'язів, розпізнається, наскільки перспективні м'язи до руху. Показання до електроміографії - після проходження санаторно-курортного лікування.

При народженні, у Антона була виявлена хвороба - гідроцефалія, після чого, була проведена операція по встановленню спеціального шунта.
За свідченнями невролога і нейрохіхурга, було проведено обстеження, яке показало, що шунт знаходиться в розірваному стані. Необхідно поспостерігати стан здоров'я і симптоматику Антона протягом місяця-двох. По закінченню пари місяців, рекомендований повторний огляд, для визначення подальшої маніпуляції з шунтом - можливо видалення або корекція існуючого шунта.
Антон намагається встати на ноги з підтримкою, але поки коліна не розгинаються, при цьому, він відчуває біль.
Необхідна реабілітація - стимуляція на ноги, системні зігріваючі масажі, теплові і контрастні обгортання, ванни мінеральні та гідромасаж. Потрібно займатися на тренажерах для м'язів. У Антона помічена короткозорість, ступінь - 0,75. Погано бачить вдалину, для занять у школі рекомендовані окуляри. Фахівцем був виписаний рецепт. Без окулярів, зір може почати стрімко падати.

Настя і Антон отримали практичні поради від лікарів, яких необхідно дотримуватися системно: реабілітація, масажі, фізкультура, соціальна активність, лікування назначенними медикаментами.
Обом дітям показано санаторно-курортне лікування на протязі 2-3 тижнів, мінімум 2 рази на рік.

Ми вдячні нашим партнерам ресторану Fish House за те, що на час перебування дітей в Києві, взяли на себе харчування і пригощали Антона, Настю та їх супроводжуючих свіжою та смачною іжею!

Завдяки нашим волонтерам, діти пересувалися по місту на автомобілі, а токож змогли відвідати омріяний зоопарк і МакДоналдс!:)

А найбільша вдячність, звичайно, нашому донору Ігорю Мазепі, завдяки якому все це стало можливо! Без його допомоги нічого б не відбулося! Низький Вам уклін, Ігорю!

Приєднуйтесь до допомоги нашим підопічним і ви! Для цього потрібно лише зробити посильний благодійний внесок натиснувши кнопку ДОПОМОГТИ!