Проведено другий Charity Weekend

22 лютого в конференц-холі «Космополіт» у ТЦ «Більшовик» відбувся надзвичайно теплий та красивий благодійний захід – «Charity Weekend»!

Вже вдруге Маша Єфросініна збирає тих жінок, які прагнуть бути успішними. І цього разу, на public-talk, гостем «Charity Weekend» стала колега Маші – відома телеведуча Катя Осадча.

Завдяки жінкам, які з перших вуст Маші та Каті хотіли дізнатися, як, маючи сім'ю та дитину, встигати робити кар'єру, було зібрано 133 000 грн.!

Виручені гроші підуть на придбання обладнання для кімнати реабілітації Цюрупинського дитячого будинку-інтернату, адже на разі у ній немає нічого, окрім гімнастичних матів та м’ячів.

Фонд «Твоя опора» надзвичайно вдячний Маші Єфросініній та її команді, їх допомога дійсно величезна та неоціненна. Саме завдяки бажанню та доброму серцю Маші Фонд «Твоя опора» вже вкотре отримує значні кошти від благодійних заходів за її участі.

Ми надзвичайно вдячні справді щирій та відкритій Каті Осадчій та всім гостям, яки прийшли і підтримали благодійний захід «Charity Weekend». Дякуючи вам ми зможемо допомогти дітям, яким це дійсно конче необхідно.

Також ми щиро дякуємо нашим партнерам:

  • Порталу WOMO, який забезпечував  інформаційну підтримку заходу;
  • адміністрації конференц-холлу «Космополіт», який вдруге приймає «Charity Weekend» на своїй території;
  • Ресторану ТРI, який пригощав чарівних відвідувачок корисними стравами;
  • книжковому магазину TOP Kniga, який передав на благодійність частину зібраних від продажу книг коштів;
  • бренду Nestle;
  • бренду мінеральної води Моршинська.

На жаль зібраних коштів не достатньо для повного устаткування реабілітаційної кімнати, адже потрібно придбати це два важливих та дуже дорогих тренажери. Завдяки цим сучасним тренажерам проводити реабілітацію дітей, чиї можливості руху обмежені можна буде на професійному рівні.

Займаючись з їх допомогою, діти зможуть компенсувати свої проблеми зі здоров’ям, навчитися самостійно підійматися та стояти, а це для них дуже велике досягнення, адже зараз вони майже весь час проводять лежачі у ліжках.

Для придбання обладнання нам потрібно ще 854 000 грн. Хочете допомогти? Зробити внесок у придбання можна тут

А наступний «Charity Weekend» відбудеться вже навесні! Чекаємо на вас та віримо, що разом зможемо більше!