На шляху до одужання

Підопічна нашого фонду Заріна потребує складної і довготривалої реабілітації. Та перш ніж розпочати цей процес, дівчинка мала пройти чимало обстежень. Завдяки донорам БФ "Твоя Опора" Заріна пройшла повне медичне обстеження - їй зробили УЗД органів,рентген, кардіограму і ехокардіографію серця, енцефалограму, біохімічні аналізи крові та сечі. Всі це зробили в клініці "Добробут". Крім того, дівчинку обстежили невролог, педіатр, кардіолог, уролог, гастроентеролог, офтальмолог, і ортопед-хірург.

Огляди виявили у Заріни епілептичний синдром, що потребує терапії, підтвердили відсутність одного з тазових суглобів, а також патологію сечоходу, що може призвести до хронічного запального процесу, який не дасть змоги при потребі провести термінову операцію заміни шунта, якщо він вийде з ладу.

Наразі вона має шість місяців на лікування судом, від яких страждає дівчинка. Після чого їй потрібна буде реабілітація. Завдяки допомозі наших донорів Заріна змогла пройти обстеження і отримати необхідні медпрепарати. А це 9 820,93 грн. Ми сподіваємося, що далі справи у Заріни підуть на краще, і ми зможемо відправити дитину на тривалу реабілітацію.

Зробити добру справу для наших підопічних можете й ви. Це просто - треба натиснути кнопку "Допомогти" на нашому сайті та обрати зручну для вас суму пожертвування. Творити добро - просто!