Наша з вами маленька перемога!

Як пояснити 10-річному хлопчику, чому залізти на дерево з друзями, поганяти м'яча у дворі чи піти у похід з однокласниками - НЕ МОЖНА? Оце "не можна" супровождувало Вітю Дроздова все його коротке і непросте життя. Він завжди почувався не таким, як всі. Зовні Вітя нічим не відрізняється від однолітків - він здоровий і усміхнений хлопчина. От тільки його серце з самого народження працювало по-іншому. 

Вітя виріс у Крамоторську, разом із мамою вони довго чекали на операцію. Але у їхні плани втрутилася війна на Донбасі, відклавши операцію на невизначений термін. Час спливав. 
На щастя, у ситуацію втрутилися небайдужі люди. Вітя з мамою потрапили на одну із виїзних консультацій лікарів Інституту ім. Амосова. Звідти хлопця відразу направили на операцію в Київ. У столиці опіку на Вітею Дроздовим взяв БФ "Твоя Опора" - взяв на себе організацію та витрати на ліки, потрібні для операції, зокрема, дорогий препарат "Кустодіол". Він "консервує" серце дитини на дві години, забезпечуючи позитивний результат операції. Завдяки бездоганній роботі лікарів і підтримці наших постійних донорів, операція пройшла добре!
 
 
Наразі, хлопець вже на шляху додому і до здійснення своєї головної мрії - мати звичайне щасливе дитинство, як і в його однолітків. 
Бажаємо Віті Дроздову здоров'я, а його мамі - сил і витримки!