Серце Софії вкрите дірочками

Впродовж вагітності у лікарів були хороші прогнози, тож жінка народжувала самостійно та без проблем. Але в перші хвилини дитинка не подала жодного звуку.

Це було ознакою серйозної проблеми. В реанімацію класти не було необхідності. Потрібно було швидко оглядати та шукати причини.

На другий день життя, малій Соні роблять ЕХО серця і знаходять кілька дефектів. Маму з дитиною направляють в обласну лікарню, де діагноз тільки підтверджують. Позаяк проблеми з серцем досить серйозні та вони не можуть допомогти, відправляють негайно в Інститут серця ім.  М.М. Амосова.

Там  жінці повідомили, що дитинка дуже слабенька і потрібно почекати, коли організм зміцніє. На сьомому місяці життя родина Маргіта повертається і Соню кладуть в лікарню для підготовки до операції.

Близько 6 годин знадобилось лікарям, щоб порятувати маля. Їй зашили дірочки на серці. Операція пройшла вдало, але на жаль це ще не все, що підготувала для Соні доля.

Лікарі закрили усі дірочки, окрім одної. Її не можна було чіпати, тому що це спровокувало б погіршення роботи серця. Треба кілька місяців, аби загоїлись рубці, а потім, якщо дірочка не закриється сама, повертатись на повторну операцію. Проте, мама Тетяна дуже рада, що її дівчинка житиме і почувається вже значно краще.

Вона дуже вдячна проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» за допомогу. Поки вони з донькою відпочивають вдома та готуються до планового огляду. Ми сподіваємось, що все буде добре!

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.