Шестигодинна операція на крихітному серці Софійки

Вагітність Галини проходила добре. Народила вона без проблем і, оскільки ніяких відхилень не помітили, дитину з мамою відпустили додому. Проте на черговому огляді дівчинку прослухали та почули якісь незрозумілі шуми. Це був всього лише третій місяць життя малої, коли лікарі повідомили про підозру на вроджену ваду серця. Вони направляють сім’ю до Києва в Охматдит.

Мама Галина привезла донечку на огляд. На той момент Софійці було лише 4 місяці, тому лікарі сказали почекати певний час. Дитя ще зовсім мале та слабеньке. Тим часом під час чергового огляду в рідній Сумській обласній лікарні, сімейна лікарка не погодилась з цим. Сказала негайно звернутися до інституту Амосова, тому що у випадку зі станом Софії не можна гаяти ні хвилини!

На 5-му місяці життя Софія вже лежала на операційному столі в Інституті Амосова. Після приїзду сім’ї вдруге до Києва, але цього разу в Інститут серця, на обстеженні помітили, що в легені потрапляє кров. Тому не відкладаючи, негайно взялися до справи.

Операція пройшла успішно. Тривала вона 6 годин. Окрім дефекту лікарі скоригували ще одну проблемку, яку знайшли на серці Соні – усунули відкрите віконечко. На 4-й день перебування в реанімації дівчинку переводять до звичайної палати, а через декілька днів і зовсім відпускають додому.

Батьки дуже вдячні за допомогу, яку вдалось надати завдяки проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною». Дитину забезпечили медикаментами під час операції та перебування в реанімації Інституту серця ім. М.М. Амосова.

Софійка вже приїздила з батьками на планову перевірку. На разі стан дівчинки нормалізувався. Прогнози лікарів дуже хороші. Її сердечко загоюється, тож більше операцій їй не знадобиться.

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

 

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!