Втрата доньки та боротьба за здорове серце внука

А ще рік тому хлопчик мав повноцінну сім’ю! Та раптова втрата мами похитнула вже на той час хворе серце. Вперше все сталось коли Едуард в перші секунди життя не зміг дихати та лікарі виявили вроджену ваду серця, а вдруге, коли  доля забрала у нього маму.

Про діагноз Едуарда попередньо ніхто не знав, адже всі показники під час вагітності матері були в нормі. Як виявилось, на серці малого утворилась дірочка, через недорозвинуту м’язову перегородку. Йому дуже пощастило, що поруч була лікарка з інституту Амосова, яка і звернула увагу на стан малюка. Після 2-х тижнів у реанімації, бувши підключеним до апарату ШВЛ, стан хлопчика стабілізувався і його виписали. Але подальші 10 років він постійно їздив на огляд до лікарів Амосова та мусив приймати ліки для підтримки серця.

На восьмому році життя лікарі вирішили, що Едуард готовий до операції. Хлопчику швидко зашили дірочку та дуже скоро відправили додому. Дефект був виправлений, але оскільки стан залишався ще хитким, мама возила хлопчика раз на місяць оглянутись та перевірити, чи все добре.

Однак минулого літа Едуард приїхав тільки з бабусею. Його мама померла. Це лихо забрало сім’ю хлопчика раз і назавжди. Тата лишають батьківських прав. На щастя у хлопчика була бабуся!

Вона сильна жінка і попри те, що їй довелось займатись вихованням внука та ставити його на ноги самостійно, про припинення лікування не йшла навіть і мова. Вона, хай би там що, забезпечить йому належне лікування. Коли сповістили, що потрібна ще одна операція, не гаяла часу та виконувала всі вказівки лікарів.

Операція тривала цілих 10годин. Називалась вона «Фонтен» і була проведена, аби нормалізувати кровообіг в організмі малого та зменшити перенавантаження одного зі шлуночків.  Уже за 5 днів його перевели у звичайну палату. Зараз хлопчик вдома радує свою бабусю.


А ми раді, що завдяки проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» її онук був забезпечений усіма необхідними медикаментами.

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!