21 операція за 8 місяців

35-й тиждень вагітності. Чергове УЗД. Обласна Черкаська лікарня. Майбутня мама дізнається, що в її довгоочікуваної донечки атрезія стравоходу. Прогнози на пологи були несприятливі, але жінка вирішила народжувати. Ба більше, зробити все можливе аби допомогти малій з’явитись на світ.

Пологи приймали в Інституті педіатрії, акушерства та гінекології міста Києва, адже тільки там є все необхідне. Для матері все пройшло без ускладнень, малу Кароліну кладуть до реанімації та ставлять гастростому, адже її стравохід недорозвинутий і тепер вона харчуватиметься через трубочки введені прямо в животик.

8 місяців боротьби за можливість жити. Саме стільки мама з дитиною провели в реанімації ІПАГу. Безперервні операції з різними ускладненнями. Розрив стравоходу, запалення легень, пневмонії, спайки. Операції йшли одна за одною, але щоразу щось проявлялось нове.

Дівчинка дуже мужньо все витримала і поїхала з мамою додому, оскільки лікарі не хотіли далі мучити крихітку та батьків. Через кілька місяців дитину кладуть в Охматдит і видаляють грануляцію. 21 операція однозначно пішла на користь. Нині лікарі намагаються покращити її стан та нормалізувати всі процеси загоєння та травлення в маленькому організмі.

За період поки Кароліна була в ІПАГові вона отримувала допомогу в вигляді медикаментів та виробів медичного призначення завдяки двом проєктам: #charity_chain, спільний проєкт «Твоя опора» та «Gusema Jewerly Charity Chain», а також завдяки проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною»

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!