Два роки боротьби з дефектом

 

Про діагноз маленької Ані мама дізналась ще під час вагітності - множинний дефект міжшлуночкової перегородки. Пологи пройшли добре, тому їх відправили додому з умовою, що ті повернуться через місяць на обстеження.

У вересні 2018 року Аню привозять на обстеження, в результаті якого виявляється, що дитині потрібна операція. Дефект міжшлуночкової перегородки - це простіше кажучи отвори у м’язовій частині серця між лівим та правим шлуночками.

Часто вони затягуються самі, але в іншому випадку розвивають серцеві захворювання. Щоб уникнути страшних наслідків, дівчинці роблять операцію в Харківському інституті серця ім. Зайцева, на якій звужують легеневу артерію та прописують лікування для нормалізації роботи сердечка.

Два роки дівчинка була під наглядом лікарів, та оскільки показники не покращувались, батькам порадили звернутись до Інституту серця ім. Амосова. Часу не гаяли. Зовсім скоро сім’я була на консультації в Києві. Діагноз підтвердили, як і те, що дірочки не зростаються самі по собі. Тому за кілька днів на хірургічному столі дівчинці закривають дефект та роблять пластику легеневої аорти.  Попри хвилювання батьків, операція пройшла добре і вже за тиждень дівчинка змогла поїхати додому.

Завдяки проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною» та зібраним коштам вдалось забезпечити усіма необхідними медикаментами в реанімації Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М.М.Амосова. На маленькому серці ще лишились незначні дефекти, тому потрібні будуть нагляди лікарів. Та ми бажаємо їй міцного здоров‘я та сил на швидке одужання.

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!