Благодійні результати за лютий

Тільки нещодавно ми святкували різдвяні свята, а сьогодні зима поступово відступає і мабуть багато хто, чекає на прихід весни, а з нею сонця, тепла і нових звершень!

Ми продовжуємо ділитися з вами нашими досягненнями і радіти результатам наших підопічних дітей.

Останній місяць зими виявився продуктивним, динамічним та цікавим.

Фондом Твоя опора в лютому реалізовано 185 455,31 грн.

Більшу частину благодійних коштів було направлено на допомогу медичним закладам , а саме на суму 152 611,81 грн.


Зокрема, це Національний інститут серцево-судинної  хірургії  імені Амосова, сума допомоги склала  88295,21 грн. Це були медикаменти, а саме: «Октаплекс» - дороговартісний препарат, «Зівокс», спеціалізована харчова суміш для діток після операції та  антибіотик «Завіцефт». Це стало можливим завдяки внескам через Монобанк, в рамках проєкту «Доторкнись до серця».


Інститут педіатрії, акушерства та гінекології отримав медикаменти та вироби медичного призначення на суму  56377,60 грн. Наша подруга і помічниця Поперешнюк Аліна допомогла придбати вищевказані ліки за що, ми щиро вдячні.


В рамках  проєкту  «COVID-19: Об`єднатися аби вижити» допомогу отримала   Київська міська клінічна лікарня №4 у вигляді виробів медичного призначення на загальну суму 7939,00 грн. Це стало можливим  завдяки проєкту «Смс благодійность». Кожне надіслане благодійне смс-повідомлення – це шанс на порятунок людей, що борються з covid-19.

Наші підопічні діти продовжують свій шлях до одужання та відновлення.


У лютому по проекту «Адресна допомога» діти отримали допомогу на суму 32843,50 грн.  Було проведено обстеження  Федоровської  Василинки для визначення подальшої тактики лікування. Дівчинці провели МРТ під загальним наркозом та проведено консультації лікарів.

Рабін Милана отримала допомогу у вигляді оплати за реабілітацію 24000,00 грн.

Кошти були зібрані в рекордний термін нашою доброю помічницею і подругою фонду Яна Станишевская Ми щиро вдячні Яні за щирість та добре серце! Результат після реабілітації, не змусив довго чекати, адже, зменшився гіпертонус правої ніжки (особливо гомілково-ступний суглоб), зміцнилися м’язи нижніх кінцівок поясу та спини. Покращилася координація: навчилася долати перешкоди (висотою 20 до 40 см) з мінімальною ротацією стегна нижніх кінцівок.

Одна з важливих перемог - Миланка подолала страх сходинок!

Піднімається та спускається зі сходинок впевнено, навіть з відволікаючим факторами. Під час ходи, краще фіксується правий колінний суглоб, а також стопа виводиться у "правильне" положення.

Ми дуже вдячні всім, хто допомагає нам реалізовувати благодійні проекти і щиро радіємо, що кожен із вас не стоїть осторонь соціальних проблем, а активно долучається до добрих справ!

Якщо Ви хочете зробити добру справу без зайвих зусиль, просто тисніть на кнопку «Допомогти!»

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

 

Творимо добро разом!