Результати акції «Дорога добра» спільно з компанією "WOG"

 
 
3 270 309 гривень! Саме стільки коштів зібрав наш спільний проект з Мережа АЗК «WOG», Машею Єфросиніною та dobro.ua
 
На зібрані кошти було оснащено дитячу операційну в Інституті Амосова – придбано апарат для анестезії, монітор стану пацієнта та приліжковий монітор пацієнта.

У операційній, яку ви можете бачити на фото проводиться 600 операцій на рік, а обстежують у медзакладі близько 8 000 діточок щороку.  
 
 
Нагадаємо, що влітку 2020 компанія "WOG" спільно з благодійним фондом "Твоя опора",  dobro.ua та разом із Машою Єфросиніною оголосила про початок нового етапу соціального проекту "Дорога добра".

Спеціально для акції було створено лімітовану серію благодійних горнят, які продавалися по всій Україні. Кожен охочий міг  приєднатися до доброї справи, придбавши благодійне горнятко кави. Різниця між вартістю напою у благодійному та звичайному горнятку перераховувалася на благодійність.

Кожна зібрана на проекті гривня - це внесок, який вже зараз дозволяє дитячим серцям битися.
 
Дякуємо кожному, хто став частиною цієї великої доброї справи!

Щиро дякуємо компанії "WOG" за соціальну відповідальність та можливість робити добрі справи!
 
Якщо Ви хочете зробити добру справу без зайвих зусиль, просто тисніть на кнопку «Допомогти!»
 
 
                                                                                                             

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Творимо добро разом!