Січневі благодійні результати

Традиційно січень щедрий на свята та вихідні дні. Але це не завадило нам ефективно попрацювати і  отримати чудові результати.

Про це говорить сума, яку у січні було реалізовано фондом  2 039 500,00 грн.

Всі ці кошти були витрачені на допомогу медичним закладам.


Зокрема, Інститут Амосова отримав допомогу у вигляді медикаментів та виробів медичного призначення на загальну суму 127 150,00 грн. Це стало можливим завдяки співробітникам Креді Агріколь Банк, які придбали 14 флаконів "Кустодіол".

Дякуючи "MAMAPAPA FORUM 2"  було придбано 15 флаконів препарату "Аміновен інфант".
Це необхідна складова парентерального харчування, що використовуються в післяопераційний період діткам, що перенесли операцію на відкритому сердечку.

Завдяки фінансовій підтримці ПрАТ “Київстар” ми змогли закупити ще 55 кисневих концентраторів для лікарень із десяти областей України. 

Новенькі 10-літрові апарати “Біомед” JAY-10 з подвійним потоком, що дозволяє розподіляти кисень одразу на два ліжка, уже стоять у 12 медзакладах. Це саме ті лікарні, де була найгостріша потреба у кисневій підтримці пацієнтів із Covid-19. 

Ми щиро дякуємо кожному, хто долучався до доброї справи і корпоративному бізнесу за можливість оперативно та ефективно допомагати там, де є гостра потреба!

Якщо Ви хочете зробити добру справу без зайвих зусиль, просто тисніть на кнопку «Допомогти!»

 Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.

Творимо добро разом!