Вражаючі результати роботи за грудень

Вже традиційно останній місяць року, що минув, щедрий на події та добрих людей, що охоче долучаються до благодійних справ.

Почнемо з фантастичних сум!

23 558 431,10 грн! Саме таку суму реалізовано фондом.

З них - медичні заклади отримали допомогу на суму 23 501 500,70 грн. А саме 15 лікарень України.


    Оскільки ми звикли мріяти сміливо та без кордонів, в рамках  проєкту «Дорога добра» ми ставили за мету зібрати 3 млн. 386 тис. грн.

І мрія здійснилася!  Завдяки проєкту, Інститут Амосова був оснащений моніторами пацієнтів та наркозною станцією.

     І це  ще не все! 

ДУ "Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова " НАМН України"  отримав шприцеві насоси у кількості - 2 комплекти і медикаменти.

Інститут педіатрії, акушерства і гінекології  отримав допомогу у вигляді захисник масок у кількості 2900 штук.

      А тепер детально про масштабну  допомогу, яку отримали лікарні в рамках проєкту «COVID-19. Об’єднатися аби вижити!»

КНП Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №3 отримали 4 монітори пацієнта, 2 ШВЛ та витратні матеріали до них.


КНП "Міська лікарня №1" Чернівецької міської ради - 5 моніторів пацієнта, 2 ШВЛ та витратні матеріали до них.


КНП "Черкаська міська інфекційна лікарня"  - 3 монітори пацієнта, 2 ШВЛ та витратні матеріали до них.


КП "Калинівська центральна районна лікарня" Калинівської районної ради  - 2 монітори пацієнта, 1 ШВЛ та витратні матеріали до них.


КНП "Ірпінська центральна міська лікарня" Ірпінської міської ради Київської області - 2 монітори пацієнта, 1 ШВЛ та витратні матеріали до них.


КНП "Київська міська клінічна лікарня №4" ВО КМР (КМДА) - 4 монітори пацієнта, 2 ШВЛ та витратні матеріали до них, концентратори кисневі у кількості 2 шт. Також медичні працівники отримали новорічні солодкі подарунки для своїх дітей.

КНП " Київська міська клінічна лікарня №1" - 8 концентраторів;

КНП "Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня - 10 концентраторів";

КНП Бердянської міської ради "Бердянське територіальне медичне об'єднання"-  5 концентраторів;

КНП Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради - 3 концентратора;

КНП Нетішинської міської ради « Спеціалізована медико-санітарна частина м. Нетішин» - 3 концентратори;

 

КП  «Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова Славутської районної ради Хмельницької області – 3 концентратори;

КП "Волинська обласна інфекційна лікарня" -  5 концентраторів.

      Турбота про вихованців дитячих будинків завжди актуальна. Наша увага та небайдужість вкрай необхідна дітям, що позбавлені батьківської опіки. Так, Олешківському дитячому будинку-інтернат, було закуплено медикаменти та вироби медичного призначення на суму 35213,40 грн.

 

       Наші підопічні проєкту «Адресна допомога» продовжують свій непростий шлях до повноцінного життя! Кожна реабілітація – це шанс до омріяної мети жити на рівних!

Коваль Богдан пройшов чергове обстеження та здав ряд важливих аналізів, а Кожухар Оля перебувала на черговій реабілітації. Загальна сума витрат по проекту Адресна допомога становить 21717,00 грн.

      Вже традиційно відбулася наша з вами  улюблена акція «2000 подарунків до Нового року з Машею Єфросиніною».  Діти із 26 дитячих будинків та інтернатів, а також підопічні нашого фонду, які отримують адресну допомогу отримали свої омріяні подарунки. Ми вдячні кожному, хто здійснив мрію дітей, які так чекають на диво кожного року! Ваша увага  та турбота вселяє віру та надію у дитячі серця, що вони не покинуті і про них піклуються.

       Ми щиро вдячні кожній соціально-відповідальній компанії, які системно і регулярно підтримують українські лікарні та тяжкохворих дітей! Ваша допомога дає можливість лікарям працювати в достойних умовах на новітньому обладнання, а пацієнтам – доступне та якісне обстеження і як результат ефективне лікування.

Якщо Ви хочете зробити добру справу без зайвих зусиль, просто тисніть на кнопку «Допомогти!»

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця.