Здорове сердечко для Насті

Літня спека завдала їй не лише дискомфорту, а мало не забрала життя.

У 16-річної Насті Булат почало паморочитися в голові, носом ішла кров, а серце - боліло. Воно і було причиною її стану. Настя народилася із вадою в ньому. 

Шуми в серці лікарі почули, щойно Настя народилася. Виявилося, через проблему з клапанами кров у її організмі циркулює з порушенням. 

Усе життя Настя приймала ліки, які допомагали її хворому серцю ганяти кров. Операцію лікарі все відкладали, бо дівчинка була захуда і могла б не пережити наркозу. Та цього літа зволікати вже було неможливо.

У Національному інституті серцево-судинної хірургії ім.М.М.Амосова, куди Настя приїздить на обстеження, терміново призначають дату операції. 

Хірургічне втручання триває дві години. За цей час лікарі міняють два клапани в серці, які і були причиною проблем дівчинки. 

Усе минає успішно. Настя повертається додому здоровою. 

Мама Ніна від щирого серця дякує лікарям та проєкту «Charity Weekend. Здоровий день з Машею Єфросиніною», завдяки якому її Настя була забезпечений усім необхідним в операційній та реанімації!  Дякуємо, що допомагаєте! 

Якщо бажаєте подарувати ще якійсь крихітці шанс на життя, тисніть «Допомогти»!

Або підтримайте нас у додатку Monobank шляхом регулярних платежів.

Все дуже просто: натискаєте на розділ «Інші платежі» потім на кнопку «Створити папку» знову обираєте «Інші платежі» далі даєте назву вашій папці, наприклад «Благодійність» обираєте розділ «Благодійність», де в списку обираєте благодійний фонд "Твоя опора"

Після чого вносите суму регулярного платежу та обираєте налаштування дати та періодичності списання, наприклад 100 грн один раз на місяць кожного 12-го числа місяця

Усі зібрані кошти будуть витрачені на порятунок тих, хто опинився у скрутній ситуації.

Давайте рятувати життя разом!